Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bármi történik, amit a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bármi történik, amit a párom nem tud irányítani, elkezdi magát hergelni, üvölt, és a végén oda jut, hogy miattam történnek ezek az önmagából való kifordulások?

Figyelt kérdés
Ha mennie kell valahová munka miatt, családi ünnepre stb, ideges lesz. Kiabálás vége mindig az, hogy itthon nincs becsülve, (nincs szex, csók). Vagy akár itthon, ha tenni kell valamit és nem tudok segíteni, mert pl főzök, akkor is ez van. Azt mondja nem elég intim a kapcsolatunk! De kérdem én, hogyan legyen intim, ha hazajön belül a gép elé reels videókat pörgetni, órákon át, majd megszólal, hogy enni kér (még az asztalhoz sem jön ki), közben én teszek-veszek (van mit, családi ház), evett aztán az van dobd ide a lusta segged! Szerinte az évek alatt lusta lettem, nagyképű, önző. A munkáját utálja! Hétvégén is belül a tv elé szinte 10 óránál többet megy a tv, közben azért van dolog, és az a baja hogy nem megyek az ágyba napközben! Gyerekeket hétvégén is el kell látnom nem tudok feküdni. Mindent én intézek (posta, bolt, iskola, háztartás), de szerinte nem csinálok semmit! Ha bújni akarok, na mi van mit hízelegsz? Szex közben is olyanokat mond, hogy teljesen elmegy a kedvem, (már ez sem megy?, meg majd a másik nővel, így lesz stb.). Szerinte nem minőségi a szex, de már reggel indítja a hülyeség cunamit, picsának nevez ha dübe gurul, odabök szemét megjegyzéseket, azt csodálkozik, hogy este nincs semmi! Még fel sem engedtem az egyik veszekedés ből, már jön a következő. Feszülten nem lehet valaki laza szex közben! Aztán ha nem úgy vannak a dolgok az ágyban, jön a: lesz itt egy másik nő stb! Véleményem szerint szeretőknek lenni heti-havi 1-2 órára sokkal könnyebb, mint 24 órában hallgatni a lealázó megjegyzéseket,ezt mondtam is neki! Folytonos, ha nem tetszik neki valami akkor húzza pcsába. De leépített mindenkit körülöttem, szüleim meghaltak, nincs hova mennem, és tudja, ezért mondja, nem tud sehogy megszabadulni tölem, azt ismételgeti, hogy megbánta a házasságot, és szar ez a kapcsolat! Volt már valaki hasonló helyzetben, hogy lehet megjavítani a dolgokat?
febr. 27. 09:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezt megjavitani? Sehogy. Es az durva, hogy ezt te hagyod..
febr. 27. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Ezt még elolvasni is rémes volt, nem tudom milyen lehet egy ilyen párkapcsolatban élni napi szinten.


"A munkáját utálja!"


Ez valószínűleg megalapozza az egész személyiségét és rajtad veri el az ott ért sikertelenség/stressz. Ez persze nem mentség arra amit csinál, mert az szinte a gusztustalanság határa, hogy szándékosan próbál alázni és rombolni téged is.


Igazából ő kb ott tarthat, hogy depressziós és szarnak érzi a világot, de jobb a lelkének, ha valakibe bele tud rúgni egyet. Neki pszichológusra lenne szüksége, neked pedig önbizalomra, hogy ki tudj lépni ebből a mérgező párkapcsolatnak nem nevezhető valamiből.

febr. 27. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Alig birtam végig olvasni. Én megőrülnék, és te is meg fogsz. Csak a gyerekek miatt nem érdemes ebbe benne maradnod, nekik sem jó. Eltudnál menni albérletbe? Vagy ha közös a ház, akkor eladni, és a feléből venni egy akármilyen kicsit is, csak ne ez a diliház legyen.


Persze először próbálj vele beszélni hogy ez mennyire nem jó így, és ha nem használ, akkor kezdj tervezni, szervezni.

febr. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
91%
Te jó ég! Hogy bírod ezt? EZ az ember nem a párod. Menekülj, ahogy csak tudsz. Utál téged, szerintem testi bántalmazás lesz a következő lépés. Ezt megjavítani nem lehet.
febr. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Szabadulj meg mielőbb ettől az idiótától. Válj el, adjátok el a házat, menj külön a gyerekekkel. Ez nem élet. Tudod kivel...
febr. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
A kapcsolatotok milyen volt az elején? Egyáltalán hogy jutottatok el a házasságig?
febr. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem gyengeelméjű. Nem érti az ok okozati összefüggéseket, vagy az idegtől nem megy neki. De amúgy elég sok ilyen házasság van. Mondjuk igaza van a 2-esnek, az hogy utálja a munkáját még rátesz egy lapáttal az egészre. Ja a reels videók se arról híresek hogy a párok közötti egyetértést segítik elő (gondolom miket néz).
febr. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez van nálunk. Sajnos én még gyesen vagyok 6 hónapig. Amint visszamegyek dolgozni elhagyom a picsába tudnék egyedül albérletet fizetni. Már elviselhetetlen amit csinál. Neked is ezt javaslom...
febr. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Többször említi a válás, de a gyerekeket el akarja venni! Mert nem akar hétvégi apuka lenni!
febr. 27. 10:39
 10/15 anonim ***** válasza:
89%
9- nem eszik olyan forrón a kását! A gyereket a bíróság alapból az anyának ítéli, a gyereket csak nagyon indokolt esetben veszik el az anyjától. Ezzel legyél tisztában. Ne várd meg, míg kidob, kezdd el megtervezni, hogy hogyan tudsz elválni tőle. Tönkre fog tenni teljesen.
febr. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!