Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bármi történik, amit a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bármi történik, amit a párom nem tud irányítani, elkezdi magát hergelni, üvölt, és a végén oda jut, hogy miattam történnek ezek az önmagából való kifordulások?

Figyelt kérdés
Ha mennie kell valahová munka miatt, családi ünnepre stb, ideges lesz. Kiabálás vége mindig az, hogy itthon nincs becsülve, (nincs szex, csók). Vagy akár itthon, ha tenni kell valamit és nem tudok segíteni, mert pl főzök, akkor is ez van. Azt mondja nem elég intim a kapcsolatunk! De kérdem én, hogyan legyen intim, ha hazajön belül a gép elé reels videókat pörgetni, órákon át, majd megszólal, hogy enni kér (még az asztalhoz sem jön ki), közben én teszek-veszek (van mit, családi ház), evett aztán az van dobd ide a lusta segged! Szerinte az évek alatt lusta lettem, nagyképű, önző. A munkáját utálja! Hétvégén is belül a tv elé szinte 10 óránál többet megy a tv, közben azért van dolog, és az a baja hogy nem megyek az ágyba napközben! Gyerekeket hétvégén is el kell látnom nem tudok feküdni. Mindent én intézek (posta, bolt, iskola, háztartás), de szerinte nem csinálok semmit! Ha bújni akarok, na mi van mit hízelegsz? Szex közben is olyanokat mond, hogy teljesen elmegy a kedvem, (már ez sem megy?, meg majd a másik nővel, így lesz stb.). Szerinte nem minőségi a szex, de már reggel indítja a hülyeség cunamit, picsának nevez ha dübe gurul, odabök szemét megjegyzéseket, azt csodálkozik, hogy este nincs semmi! Még fel sem engedtem az egyik veszekedés ből, már jön a következő. Feszülten nem lehet valaki laza szex közben! Aztán ha nem úgy vannak a dolgok az ágyban, jön a: lesz itt egy másik nő stb! Véleményem szerint szeretőknek lenni heti-havi 1-2 órára sokkal könnyebb, mint 24 órában hallgatni a lealázó megjegyzéseket,ezt mondtam is neki! Folytonos, ha nem tetszik neki valami akkor húzza pcsába. De leépített mindenkit körülöttem, szüleim meghaltak, nincs hova mennem, és tudja, ezért mondja, nem tud sehogy megszabadulni tölem, azt ismételgeti, hogy megbánta a házasságot, és szar ez a kapcsolat! Volt már valaki hasonló helyzetben, hogy lehet megjavítani a dolgokat?
febr. 27. 09:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel a hozzáállással az erőszakos lusta disznó apuka szeretné 0-24 egyedül istápolni a gyerekeket, munka mellett?? Ha-ha. Majd ha fagy. Betegállományba menni meló helyett, mikor felváltva vannak otthon oviból betegen. Nem lenne nője, mert nem férne bele. Hogyne akarná! Ja nem. Csak ezzel zsarol, fenyeget. Kb semmi esélye. Pici gyereket amúgy se vesznek el tőled.
febr. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
85%

#9

Mind ezzel fenyeget! Ne foglalkozz vele, csak legyél erős es kitartó ha elinditod a válást! Dehogy akar egy ilyen ember még gyerekekkel is egyedül foglalkozni! Csak fenyeget, mert kényelmes neki hogy vagy.

febr. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
11 Meg tudnak ám táltosodni ha az a cél hogy a nőnek majd ő megmutassa hogy ő jobb. Hihetetlen tartalékokat tud mozgósítani az agybaj.
febr. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

De jó lenne arra is választ kapni, hogyan jöttetek össze. Mesélnél erről részletesebben? Mi, hogy alakult? Hogy kerültetek kapcsolatba, illetve házasságba? Hogy jöttek a gyerekek.

Ez mind fontos infó a megoldáshoz vezető úton.

febr. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Úristen mekkora türhő ez...
febr. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!