Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rákérdeznétek erre?

Figyelt kérdés
Vannak bizalmi problémáim, vertek már pofán párszor a korábbi kapcsolataimban. A mostani párommal az a problémám, hogy gyakran hivatkozik arra, hogy sokat dolgozik, ezért egyrészt keveset találkozunk, másrészt elég gyér a kommunikáció köztünk. Legalábbis szerintem. Pl írok neki egy üzenetet és csak órákkal később olvassa el, be sem lép. Közben látom, hogy egy másik üzenetküldő appon szinte 10 percenként aktív. Ezt így konkrétan még nem vetettem fel, nem akarom, hogy azt higgye, kémkedek utána. Tudom, hogy bárki mással is üzengethet, ezzel nincs is baj. Csak én közben meg elhanyagolva érzem magam, hogy minden és mindenki más fontosabb. Vagy hülyeség ez?

febr. 27. 09:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
82%
Igen, rákérdeznék.
febr. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
1- és hogy?
febr. 27. 09:49
 3/17 anonim ***** válasza:
66%

Én nem kérdeznék rá semmire se hanem szakítanék egyszerűen. Amikor ilyesmikre rá kell kérdezni, vagy megkérni a másikat, hogy foglalkozzon legalább egy kicsit többet akkor az egész kapcsolatot megette a fene!

Nem szívből törődne vele többet, csak a te hatásodra és csak ideiglenesen, aztán kezdődne minden elölről. Vagy figyelembe se venné, hogy mit szeretnél és szépen szakítana ő veled, mert "hisztis, figyelemhiányos gyerek vagy" miközben ő "mindent" megtesz érted. Fölösleges rákérdezni, rábeszélni.

febr. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
89%

Inkább közöld vele hogy ez feltűnt és így elbizonytalakodtál a kapcsolatotokat illetően.

N 32

febr. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
3-en nem szeretem ilyen gyorsan kidobni az embereket.
febr. 27. 10:39
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az, hogy 10 percenként aktívnak látszik még nem jelent semmit. Az én párom volt úgy elérhető, hogy ott aludt mellettem-tehát erre nem alapoznék. Az viszont, hogy elhanyagolva érzed magad már probléma. Mindenképpen beszélnék vele. Nyugodtan elmondhatod, hogy számodra kevés az együtt töltött idő és a kommunikáció. Ő hogy látja, hogy tudnátok ezen változtatni
febr. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, h valós aktivitást mutat a másik üziküldő? Nem lehet, h csak be van lépve, v a program léptette be?
febr. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
7- jó kérdés, nem tudom. A viberről van szó. Azt tudom, hogy fb messenger pl nem valós aktivitást mutat, ezt már én is láttam. De a whatsapp szerintem meg igen.
febr. 27. 11:15
 9/17 anonim ***** válasza:
Viber is általàban pontos..
febr. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
9- szerintem is
febr. 27. 11:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!