Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rákérdeznétek erre?

Figyelt kérdés
Vannak bizalmi problémáim, vertek már pofán párszor a korábbi kapcsolataimban. A mostani párommal az a problémám, hogy gyakran hivatkozik arra, hogy sokat dolgozik, ezért egyrészt keveset találkozunk, másrészt elég gyér a kommunikáció köztünk. Legalábbis szerintem. Pl írok neki egy üzenetet és csak órákkal később olvassa el, be sem lép. Közben látom, hogy egy másik üzenetküldő appon szinte 10 percenként aktív. Ezt így konkrétan még nem vetettem fel, nem akarom, hogy azt higgye, kémkedek utána. Tudom, hogy bárki mással is üzengethet, ezzel nincs is baj. Csak én közben meg elhanyagolva érzem magam, hogy minden és mindenki más fontosabb. Vagy hülyeség ez?

febr. 27. 09:41
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Az nem gyors kidobás amikor nem jól érzed magad, magányos vagy miközben párod van.

Itt nem is az a baj, hogy mit mutat a Viber/Db hanem ez:


" A mostani párommal az a problémám, hogy gyakran hivatkozik arra, hogy sokat dolgozik, ezért egyrészt keveset találkozunk, másrészt elég gyér a kommunikáció köztünk. Legalábbis szerintem. Pl írok neki egy üzenetet és csak órákkal később olvassa el, be sem lép."


Keveset vagytok együtt, keveset beszélgettek, nem igazán kíváncsi rád, ha te írsz, érdeklődsz olyan semmilyen, vagy jóval később ír vissza.


Jó, dolgozik, de felhív ebédszünetben, érzed, hogy számítasz neki? Esténként felhív, ír neked eleget?

Programozni szoktatok legalább hétvégén egy napot, egész napos akció? Mennyit vagytok együtt szexuálisan, elég az neked?


Amikor valaki úgy érzi, hogy a másiknak nem (igazán) fontos és felsorolja, hogy miért gondolja úgy akkor nagy baj van.



Nyugodtan előhozhatod neki, hogy így érzel és TALÁN helyreáll a kapcsolat, vagyis reménykedj (de én szerintem már régen rossz ha neked ilyesmit szóba kell hoznod).

febr. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Adok egy pro technikai tippet. Amikor együtt vagytok és 100%ra biztosan tudod hogy nem használja a másik alkalmazást, olyankor is nézegess rá hogy esetleg aktívnak jelzi-e. Tudom hogy az emberek sajnos gyakran hazudnak, de van amikor pl 1-1 beállítás vagy hiba hatására a technika is félrevezető tud lenni. És ebből hatalmas félreértések is tudnak származni, gyakran fatálisak is.


Bár a legtisztább és legőszintébb megoldás az lenne, ha tényleg szóban rákérdeznél nála, és figyelnéd alaposan a reakcióját is.

febr. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Mert lehet a másik appkn munkaügyben kommunikál.
febr. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
13-nem, az nem valószínű. Tudom, mi a munkája.
febr. 27. 12:33
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként tényleg rá kell kérdezni, mert mondok pár példát, és még ezernyi ilyen lehet! Az élet komplikált és nem fekete fehér. De pl mi van, ha épp online adogat el kisebb dolgokat és ott kommunikál a vevőkkel? Te tudnál erről pl, hogy párezer forintos dolgokat, pl használt ruhákat árul? Vagy mi volna, ha mondjuk pár hete újra felvette a kapcsolatot egy régi azonos nemű osztálytárssal, és most nagyon jókat trécselnek ott egymással nosztalgiázva? Vagy mi van ha az egyik rokona rossz időszakot él, és őt segíti és támogatja ott szóban és figyelemmel? Tessék, kapásból néhány semleges vagy egyenesen jószándékú magyarázat. És akkor persze még az is lehet hogy hűtlenkedik, ismerkedik, hogy a negatív oldalt is ide vegyem. De a lényeg az, hogy bármi lehet, nem tudhatjuk.


Ezt igazából úgy tudnád kideríteni, ha megkérdeznéd, és alaposan átbeszélnétek azt is, hogy jó lenne több időt közösen tölteni. Lehet nem is tud róla hogy hiányzik neked, miközben mondjuk másokkal beszélget, hanem mondjuk azt hiszi ti jók vagytok jelenleg. Szóval kommunikáció lenne a megoldás. Meg aztán te ismered, ha eddig nem adott bizalmatlanságra okot, talán most se tilosba jár viberen. Viszont amíg nem deríted ki, addig öntudatlanul is magadat fogod mérgezni a kétellyel, hogy mi van ha hűtlenkedik. Szóval érdemes lenne minél hamarabb utánajárni és tisztázni ezt.

febr. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Egyre rosszabb a helyzet. Lok pár mondatot napközben,ennyi.egyertelmu, hogy ebből nem lesz semmi már. Rakerdezni sincs kedvem, úgyis csak hadovalna valamit. Szemétség, ha egyszerűen csak letiltom?
febr. 28. 08:36
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Tudod mit? Lehet hogy igazad van. Az elmúlt időszakban végig az eszemre kellett volna hallgatni és az ösztöneimre. Ahányszor megéreztem hogy egy nővel baj van, hiány van, megváltozik és sunnyog, mindig ez lett a vége hogy helyesek voltak a megérzéseim. Szóban persze ment a színház és terelés, érzelmi manipuláció hogy én érzem rosszúl minden ugyanolyan, imád és rendben vagyunk. Aztán jött hamar az arculcsapás, a kifogások, eltünések, ghosting, vagy egyéb hazugságokkal kombinált vég.


Szóval igen, lehet meg se kéne már hallgatnod. Össze vissza hazudozna és hitegetne. Tedd amit a nők szoktak a legkisebb érdeksérelmük esetében, kukázd szó nélkül és tiltsd töröld. Jobbat érdemelsz lol. Sajnálom is hogy próbáltam pozitívan állni hozzá korábban. A világ megváltozott, aki teheti alkalmazkodjon mert különben nagyon ráb*szik.

febr. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!