Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem kezdeményez a párom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kezdeményez a párom?

Figyelt kérdés

Együtt vagyunk 4 éve, de már két éve ezt csinálja. Mindig csak akkor van szex, amikor én kezdeményezek, de az sem valami jó. Egyrészt nem tart sokáig, másrészt nem érzem a részéről, hogy több lenne neki mint egy teljesítendő feladat. Elmondása szerint ez azért van mert alacsony a libidója, szerintem meg több van emögött.


A másik dolog, hogy nézeget lányokat instagramon és facebookon rákeres lányokra, a múltkor bekövetett egy lányt akivel anno randizott miközben én nyaraltam. Meg a barátjának a kapcsolatunk elején olyat írt egy másik lányról, hogy “eldurransz” tőle.


Ezek mellett meg minden rendben lenne a kapcsolatunkban, állítása szerint nagyon szeret stb. mégsem vagyok képes hinni neki.


Ez az ellentmondás pedig kikészít mentálisan, nem érzem már jó nőnek magam, nagyon lecsökkent az önbizalmam. Viszont egyszerűen nem vagyok képes szakítani, mert szeretem. Ezért próbáltam beszélgetni vele erről vele, de hiába, mindig ezzel a válasszal letudja, hogy neki alacsony a libidója és kész.



febr. 27. 10:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
60%

Tudom kemény leszek nő létemre, de szedd össze magad! Valószínű nem így szeret már , nem úgy kiván mint az elején. Ezzel te beéred? Nem kel!!! Van még rajta kívül rengeteg pasi!

Sajat tapasztalatból mondom lépj ki, én fogyokuráztam, megalázkodtam, semmi sem történt ugyanúgy fent volt tarskeresőn, mindenkit lájkolt.

Nagyon nehéz volt utána egy évig, de ismerkedtem folyamatosan és most egy szuper pasim van, aki mindennap szexelni szeretne, és nagyon szeret

Fel a fejjel van nála jobb is, dobd ki!!!

febr. 28. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
70%
Igaza van a 11-nek. Én is voltam ilyen kapcsolatban, sose volt kedve, aztán már potencia gondok is voltak. Nagyon megalazo helyzet volt, a végére teljesen kicsinalta az önbizalmam. Hosszú ideig tartott felallni belőle. Én azóta sem találtam párt, mégis azt mondom, nem volt más lehetőség, mint elmenekulni abból a kapcsolatból,mert megalazo volt. Persze a szexuális probléma mögött mindig van valami mélyebb.
febr. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Csak zárójelben, új kapcsolatban persze hogy mindig kívánod a másikat, hisz ott az újdonság izgalma.
febr. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!