Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Régóta együtt voltunk a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régóta együtt voltunk a feleségemmel, elhidegültünk egymástól. Eljutottunk oda, hogy évekig nem volt szex közöttünk. Egy fiatal srác újra tűzbe hozta, és megpróbálták együtt. Most újra szeretné kezdeni velem, sok kedvem nincs hozzá. Van így értelme?

Figyelt kérdés
Elég hosszú időt töltöttünk el szexmentesen, vagy nagyon minimális erotikával. Végigjártunk sok dolgot, kerestük a miértet. Azután beletörődött a feleségem, és lassan én is. Időközben egy fiatal férfibe beleszeretett, és megpróbálták együtt. Mivel mi csak úgy voltunk mintha testvérek lennénk, elengedtem hagy legyen boldog. Most újra szeretné kezdeni. Pont úgy vagyok, hogy én most készültem fel arra, hogy akarjak is randizni, ismerkedni, szexelni. Sajnos hosszabb volt nekem a talpra állás, a szexmentesen töltött évek levitték a tesztoszteron szintet, ami a libidót tette tönkre. Most jól vagyok, de a feleségemmel a sok elutasítás miatt nincs semmi kedvem szeretkezni ha akarna sem. Családként nagyon jól működtünk az erotikát kivéve. Részemről elmúlt a ragaszkodás az irányába, viszont erősködött, hogy így 50 körül már nem szabad felrúgni semmit. Barátok egy része azt mondja, hogy nyugodtan kezdjek új életet, a másik része meg azt, hogy nem jobb nyugalomban élni, amúgy is alig van 15 év a nyugdíjig. A bizonytalanabb de érdekesebb élet felé hajlok, de van bennem bizonytalanság. Mi lenne a jó?

febr. 27. 15:54
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Ott vannak a szvaidban a válaszod is kèrdező. ;)
febr. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!