Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire tolerálnád hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire tolerálnád hogy nincs lelki ereje párodnak?

Figyelt kérdés

A kapcsolatotokról beszélni minden nap szinte. Sokat beszéltetek róla már, és részben ezért kértek segítséget.


Illetve neki nincsenek céljai, haszontalannak érzi magát és nincs hobbija sem. Ő a férfi


febr. 28. 14:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Minden nap a kapcsolatunkat elemezgetni - ehhez nekem se lenne kedvem. Megmondanám a páromnak, hogy én ilyen vagyok és ha nem kellek neki így, akkor itt és most fejezzük be.
febr. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
38%

Mindig motivált sikeres pasikkal járok. Ismerkedeskor eleve beszélgetünk, megismerem aztán döntök.

Pl van aki ugy képzeli el magát hogy 20-50 év múlva is betanított munkás akar maradni egy cégnél leélni az eletét, más meg ugyanigy szakmunkával de terve a többlábon állás, több helyre bedolgozás, vállalkozás nyitása, a köre, gépei is már alapozva vannak.


Nagy különbség van a 2 ember mentalitásában is, és akkor ez még csak a tervek célok, ez mellé jön még a jelleme is eq ja is kapcsolatban stb.

febr. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%
#2: És ez kit érdekel?
febr. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi érteme van a kapcsolatról beszélni minden nap? Miért nem csináltok valamit, mondjuk kimozdulni valahova, hogy legyenek emlékek, ilyesmi?


Amúgy a motiválatlanság sok mindennek lehet a tünete

febr. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Van valami probléma, hogy minden nap beszélni kell róla?
febr. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
67%

Toleráltam már a páromnak bizonytalanságot, depressziót, szorongást, még öngyilkossági kísérlete is volt, de ezeknek a problémáknak jó oka volt, és emberfeletti erővel dolgozott/dolgozik a feldolgozáson és fejleszti magát.

Ha valaki nem akarna tenni magáért és még hobbija se lenne, csak egy üres, haszontalan élete, azt nem tudnám tolerálni.

febr. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
19%

3. A kérdésre a válasz. Hogy én mégcsak nem is foglalkozok céltalanokkal. Ez miatt soha nincs olyan kapcsolatom se amiben tolerálni kéne vmi szerencsétlent.

(Ugy "birom" amikor a szövegetrelmezes se megy aztán magyarázkodjak)

febr. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

En már ismerkedésnél se tolerálom ha vkinek se céljai se ambíciói nincsenek.

Nemhogy kapcsolatban.

Na igy érti a sok bàegyú agyú sötétség hogy jön a kérdéshez amit írtam?

febr. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Alábbi mondást érzem ide jónak. Akin nem lehet segíteni és nem hagyja a segítséget, azt hagyni kell. Nem tehetjük tönkre magunkat miatta.
febr. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!