Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hiba volt-e szakítanom ahelyet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiba volt-e szakítanom ahelyett, hogy elfogadtam volna barátnőm kivánságát?

Figyelt kérdés
Kapcsolatunkban szünetet kért, hogy átgondolhassa, átláthassa a közös jövőnket, hogy tudnánk az egészet távkapcsolatban folytatni, hogy tudnánk megvalósítani az összeköltözést. Én meg annyit mondtam neki, hogy egy kapcsolatban nincs olyan hogy szünet és szakítottam vele. Most így egy héttel később meg magamat kezdem el okolni és megbántam a döntésemet, hogy miért nem mentem bele a dologba. Ráírtam, de ő már nem hajlandó meggondolni magát azt írta ha vége akkor vége, sőt kommunikálni sem nagyon akar velem. Nem értem hogy lehettem ekkora ökör.

febr. 28. 20:14
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
54%
Szünet=most egy másik kant próbálna ki. Ha nem jön össze, akkor jöhetsz maradékelven.
febr. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
47%

Nem tudom miért vagyok lepontozva, de a gyengébbek kedvéért elmagyarázom, hogy azért tűnik játszadozásnak, mert nem zárta le az ex a kapcsolatot vele hiszen még vissza ír neki hiába hajtogatja, hogy ha egyszer vége akkor vége. Ha úgy gondolná akkor már nem írna vissza még egy betűt se, lehet le is tiltaná:


"Ráírtam, de ő már nem hajlandó meggondolni magát azt írta ha vége akkor vége, sőt kommunikálni sem nagyon akar velem."


Ez egyértelműen nem azt jelenti, hogy nem kommunikál vele...

febr. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
59%
Ha a távkapcsolat szóba kerül akkor rég halott a dolg, ne bánd.
febr. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
80%

" de ő már nem hajlandó meggondolni magát azt írta ha vége akkor vége, s de ő már nem hajlandó meggondolni magát azt írta ha vége akkor vége"


Ne okold magad. Ennek amúgy is vége lett volna. Igazad volt, a szünet csak a szakítás elhúzása. Most is az lett volna.

febr. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
79%

Távkapcsolat és szünet? Ugyan mi a bánatnak kell szünet, ha gyakorlatilag együtt se vagytok? Nyilván az kellett neki, hogy megszűnj egy időre létezni, hogy lássa, hogy egyáltalán hiányzol-e neki, vagy esetleg ismerkedik épp valakivel, és megvárná, hogy van-e kifutása annak a dolognak, és addig ne lógjál még te is a nyakán... Ha már szünet kell, hogy kifundálja a dolgokat - egyedül...azért, ha közös jövőről van szó, azt jobb helyen KÖZÖSEN gondolják át és ötletelnek, nem a másiktól elzárva, teljesen egyoldalúan - , akkor ott ette meg a fene, csak nem akart egyből a semmibe kiugrani, de a te határozottságod megkönnyítette a helyzetét.

Te most mit akarsz viszakozni? A nő parkolópályára akart tenni, mint valami megunt játékot, amit majd újra kézbe vehet, ha nincs jobb dolga, jobb játéka...Nem érzed magad rommá alázva?

febr. 29. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
19%
Ez a hajó elment. Majd máskor okosabb leszel.
febr. 29. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
95%

Igazad van kerdező, ez a szünet dolog egy álszent engedélykérés mások kipróbálására.

Én remekúl végig tudok gondolni minden párkapcsolati kérdést úgy, hogy ott van a másik mellettem.

febr. 29. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nagyon is jól cselekedtél.
márc. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Mi az hogy szünet nála?

Az, hogy együtt vagytok, de pár napig nem találkoztok? Vagy az, hogy nem vagytok együtt ezidő alatt?

Ha a második, akkor jól tetted hogy szakítottál. Nem azért, mert képbe kerülhet(hetett) más. Hanem azért, amit előttem is írtak:Kapcsolatban is át tudom gondolni mit akarok a másiktól.

márc. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha időt kért, ott gond is volt. Ő már más perspektívában gondolkodott, amiben te lehet nem is szerepeltél, mivel nagy volt a fizikai hiány, ezét okolod magad. De ne tedd, nem te kértél időt, az meg hogy ez a folyamat beindult, visszafordíthatatlan. Ha egy nő időt kér, abból soha semmi jó nem születik, de hosszú jó kapcsolat meg főleg nem.
márc. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!