Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az ilyen nők valójában mire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen nők valójában mire vágynak, és miért őket vonzom be?

Figyelt kérdés
Külsőre kimondottan vonzó, okos, izgalmas nők, akik bármilyen férfit megkaphatnak. Ők elmondásuk alapján is a férfias, jó anyagi körülményeket és biztonságot adó férfiakat keresik. Én nem ilyen vagyok, inkább a kedves, jóképű srác, nem keres annyira jól, és bajban van, ha mondjuk fel kell fúrni egy polcot. Mégis azt mondják megszerettek, mert kedves vagyok, jó velem az ágyban, stb. Aztán fél-egy év után elkezd ez nekik kevés lenni, és egy férfias pasira vágynak, aminek előbb-utóbb szakítás lesz a vége. Lesz egy ilyen pasijuk, de nem tudják megtartani 1-2 évnél tovább, mert őket nem tudják kedvükre ugráltatni, és nem lesi minden kívánságukat. Tehát egyik megoldás sem jó nekik, de közben azt is láttam rajtuk, hogy tényleg vágynának egy hosszú kapcsolatra. Ezeknek a nőknek milyen férfi kell valójában? Ti ismertek ilyen nőt?
febr. 28. 21:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Megválaszoltad a kérdésed.Olyan pasik kellenek nekik, csak nem tudják őket megtartani, ezért lejjebb adják az igényeiket.
febr. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ők se tudják mit akarnak. Jobb esetben majd eldöntik mik az igazán fontos tulajdonságok számukra, és mik az elhanyagolhatóak, és majd ezek alapján döntenek. Rosszabb esetben te leszel a férj, a "férfiasak" meg a szeretők.
febr. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem arról van szó, hogy nem tudják, mit akarnak. Olyan kell nekik, akiben van belőled is, meg a másik fajtából is. Kedves, cuki fiú, aki mindig csak alkalmazkodik, nem kell, nem egy háziállattal akarnak együtt élni. Kell az, hogy oda legyen csapva az asztalra és érezzék a tesztoszteront néha. De a másik véglet sem kell, ahol csak az utóbbit érzik és nem bánnak velük gyengéden, figyelmesen.

Én egy magadfajtával élek és nem érzem magam teljesen boldognak. Azért, mert olyasmit érzek, mintha apai gyengédséggel gondoskodna rólam a másik. Babusgat, mintha kicsi lennék és nem tudnék magamra vigyázni. Nem mindig érzem magam nőnek mellette. Viszont a másik típusú férfiakkal, hiába látom sokszor én is őket erőteljesnek, talpraesettnek, nem bírnék együtt élni, a Neandervölgy nem nekem való. Sarkítottam a válaszban, de szerintem érthető.

febr. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
És valószínűleg azért vonzod az ilyeneket, mert szeretsz törődni, gondoskodni.
febr. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem jó nők iránt érdeklődsz mint ők se férfiak iránt.
febr. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
71%
Pont azért mert tudnka téged ugráltatni. A nem rossznál több vagy nekik de messze vagy az igazitól.
febr. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
17%
A nőkre nézve szégyen.
febr. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
54%

Nem sok valaszt el attol, hogy jo fogas legyel.

Maradj kedves, de huzz meg hatarokat. Ne dobj felre mindig mindent. De persze legyel azert figyelmes es nyugodtan csinalj komfortzonan kivuli dolgokat.

Nekem a mostani parommal ugyanez a felallas. Nala az adja meg a kapcsolatunk sojat, hogy - idezek - figyelmes vagyok, eloreengedem, kihuzom a szeket, raadom a kabatjat es beugrom a munkahelyerecm egy szal viraggal uzenni, hogy este otthon vacsoraval varom, de kozben meg “ugy megdugom, hogy nem tudja merre van arccal”.

Nalunk ez valt be. A hetkoznapokban nyugis, romantikus ulo buddha vagyok (bar barkacsolni azert tudok), de a haloban barmikor beleturok a hajaba es annal fogva huzom bele a farkamba hatulrol. Ja, pont ilyen egy uriember… :D

febr. 29. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
64%

Az én párom is kedves, aranyos és figyelmes, ezeket nagyon imádom benne és szerintem nagyon kevés ferfiben vannak meg ezek a dolgok manapság.

Viszont, nagyon talpraesett és férfias is egyben.

febr. 29. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
A nők csak a tökéletesen kinéző férfiakba tudnak szerelmesek lenni. Mással csak azért jönnek össze, mert egyedül életképtelenek, és amint feltűnik egy jobban kinéző pasas, dobbantanak.
febr. 29. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!