Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az ilyen nők valójában mire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen nők valójában mire vágynak, és miért őket vonzom be?

Figyelt kérdés
Külsőre kimondottan vonzó, okos, izgalmas nők, akik bármilyen férfit megkaphatnak. Ők elmondásuk alapján is a férfias, jó anyagi körülményeket és biztonságot adó férfiakat keresik. Én nem ilyen vagyok, inkább a kedves, jóképű srác, nem keres annyira jól, és bajban van, ha mondjuk fel kell fúrni egy polcot. Mégis azt mondják megszerettek, mert kedves vagyok, jó velem az ágyban, stb. Aztán fél-egy év után elkezd ez nekik kevés lenni, és egy férfias pasira vágynak, aminek előbb-utóbb szakítás lesz a vége. Lesz egy ilyen pasijuk, de nem tudják megtartani 1-2 évnél tovább, mert őket nem tudják kedvükre ugráltatni, és nem lesi minden kívánságukat. Tehát egyik megoldás sem jó nekik, de közben azt is láttam rajtuk, hogy tényleg vágynának egy hosszú kapcsolatra. Ezeknek a nőknek milyen férfi kell valójában? Ti ismertek ilyen nőt?
febr. 28. 21:07
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

#3 válaszoló vagyok. Eszembe jutott kiegészíteni a válaszomat. Arra gondoltam, képzeld el akkor a magad szempontjából a kérdés, féri szempontból és próbáld meg nőkre vetíteni aztán. Tapasztalatom szerint a férfiak is olyan nőt szeretnek, szeretnének, akiben megvan mindenből egy kicsi. Jó, ha gondoskodó, törődő, becsomagolja az ebédedet munkába, ágyba hozza a teádat, ha beteg vagy, el tudod képzelni, hogy gondoskodik leendő gyermekedről, játszik vele, nem a telefonját nyomkodja majd a kanapén dögölve, ha "gyerekidő" van, miközben a kicsi halálra unja magát. És hasonló példák. Mindeközben jó lenne, ha szexis is lenne, kinézne valahogy, ha adna magára, csak jól esik, ha sétálsz vele és megnézik mások, mert csinos, jó az, ha nem csak unottan fekszik, mint a fadarab lábat széttéve, hanem vadul szétszed, ha arról van szó. Nem lehet csak egy dobozba kategorizálni magad, a másikat. Kell egy kicsi mindenből. Hogy kinek milyen arányban kell, melyik oldalra tolódik a hangsúly, az szerintem személyiség kérdése, kinek erre van több szüksége, kinek arra. Van, akinek az a fontosabb, hogy az anyát, anyatípust lássa inkább a nőben, másnak a csábító szexi nő kell domináljon. De ez nem azt jelenti, hogy a másik tulajdonságból nem kell. Kell, csak kevesebb.

A nők is így vannak ezzel. Nem kell kizárólag jófiúnak lenni, sem kőbunkónak.

febr. 29. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!