Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nélkülem megy oda ahova ketten szoktunk?

Figyelt kérdés

Marcius vegen lesz egy 3 napos rendezveny, ahova baratommal egyutt szoktunk eddig menni 1 napra. Iden en dolgozom, ezert penteken nem tudok menni. Baratom penteken akar, merthogy elso nap, akkor nincsenek sokan, es mar a baratainak is mondta (akik ott lesznek mindharom nap) hogy penteken megy. Mondtam neki hogy ez rosszul esik es akkor en felmegyek (120kmel odebb van) egyedul, szombaton a rendezvenyre.

Nem vagyok neki eleg fontos?


febr. 29. 07:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
41%
Valószínűleg már nem.
febr. 29. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
68%
Miért ne mehetne ő előbb a barátaihoz, csak mert neked dolgoznod kell? Tán össze vagytok nőve?
febr. 29. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nem, csak tudja hogy en is el akarok menni arra a rendezvenyre ami tolunk raadasul elég messze van, es szerintem semmibe nem telne azt mondani hogy oke akkor megyek masnap, akkor is ott lesznek a haverok.
febr. 29. 07:28
 4/16 anonim ***** válasza:
47%
De most akkor üljön otthon és malmozzon? 120 km pedig nem a világ vége, szerintem nem akkora tragédia, hogy egyedül kell megtenned az utat. Beszéljétek meg, mikor várjon az állomáson és ennyi.
febr. 29. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
20%

Valamiért nélküled akar menni, ezt kell kideríteni miért?

Vegyél ki egy nap szabit és mehettek együtt. Aztán megnézheted milyen pofát vág ha nem jön össze a kis terve...

febr. 29. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
71%
Mondhatnád neki azt is, hogy jó szórakozást, majd másnap csatlakozom. Igen, lehet ezt így is csinálni. Mindketten jobban éreznétek magatokat.
febr. 29. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

De ő másnap nem lesz ott amikor én, péntek este hazamegy, én szombat reggel megyek fel, és jövök vissza este.

Elvileg azért akar pénteken menni mert akkor nem lesznek sokan.

Szabit nem tudok kivenni mert próbaidőn vagyok.

febr. 29. 08:23
 8/16 anonim ***** válasza:
17%
Nélküled akar menni. Ha ebből hisztit csinálsz akkor meg is értem, hogy miért.
febr. 29. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
9%

Jól van, és? Nem tudsz nélküle létezni? Mi lesz ha kidob téged a gyerekes viselkedésed miatt, hogyan fogod kibírni? Ne haragudj, de szerintem is túlzás amit csinálsz, gondolsz. Persze ha szerinted nem az rendben van, de akkor tedd lapátra, mert ő úgyis fog téged hamarosan!

Ő most amúgy rinyáljon, hogy nem tudsz akkor menni úgy mint most te? Miért menne egyedül ha nem akar? Te se menj el egyedül ha úgy rosszabb lenne.

Mi az, hogy a ti helyetek? Rajta van a nevetek? Kis romantikus, naiv kislány. Nőjj inkább fel. Az életben nagyobb problémák is vannak mint a "közös hely". -.-"

febr. 29. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
43%

Teljesen megértelek elég idétlen dolog úgy “közös” programot szervezni, hogy én pénteken megyek a másik meg szombaton.


Mondtad neki, hogy ez neked rosszul esik? Miért nem marad két napot ő is akkor?

febr. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!