Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nélkülem megy oda ahova ketten szoktunk?

Figyelt kérdés

Marcius vegen lesz egy 3 napos rendezveny, ahova baratommal egyutt szoktunk eddig menni 1 napra. Iden en dolgozom, ezert penteken nem tudok menni. Baratom penteken akar, merthogy elso nap, akkor nincsenek sokan, es mar a baratainak is mondta (akik ott lesznek mindharom nap) hogy penteken megy. Mondtam neki hogy ez rosszul esik es akkor en felmegyek (120kmel odebb van) egyedul, szombaton a rendezvenyre.

Nem vagyok neki eleg fontos?


febr. 29. 07:14
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
79%

Figyelj, egy párkapcsolat nem arról szól, hogy mindent és mindenhova együtt. Nem feltétlenül kell arra gondolni azonnal, hogy megcsal vagy valami (írom ezt úgy,hogy velem megtettêk már). De amit te csinálsz, azt korlátozásnak hívják. Bekorlátozod a párodat azzal, hogy hisztit csapsz ebből. Ő pedig szorongani és feszengeni fog, valljuk be teljesen jogosan. Ne rontsd el a programját ezzel, kicsit legyél rugalmasabb.


Nekem volt egy exem képzeld, aki azon besértődött, ha elmegyek szabadnapomon meglátogatni az anyukámat, amíg ő dolgozik. Nevetséges volt az egész.

febr. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
51%

Le lehetek pontozva újra, de nem értem, hogy miért nem lehet te neked kérdező felfogni, hogy olyan nap akar menni amikor nincs ott annyi ember. Gondolkodj el rajta, hogy eddig milyen nap mentettek, amikor jó sokan voltak, vagy inkább kevesebben. Egyáltalán mióta vagytok együtt? Ez az első ilyen szituáció, hogy nélküled megy valahová? Semmi fontos dolog nincs lejegyezve.

Viszont ha ez az első eset, hogy nélküled megy és még okot is ad rá akkor ha tetszik ha nem hisztis gyerek vagy és ha fújod magad miatta, idegesíted, felhánytorgatod neki ki fog téged vágni. Normális felnőtt, érett ember nem marad gyerekkel együtt.


Amúgy ha nem az első eset, hogy a haverjait választotta, vagy megegyeztettek és mégse úgy csinált te mennyiszer viskedtél hasonlóan? Egyszer se? Oké, akkor minek vagy vele ha szerinted elhanyagol? Nem fog megváltozni érted, vagy csak ideiglenesen aztán újból elkezdi.


Úgyhogy komolyan nem érthető, hogy miért vagy gyerekes, vagy miért tűröd, hogy hanyagol.


Döntsd el melyik opció igaz és aszerint cselekedj. Dobd ki te ha az utóbbi igaz.

febr. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
40%
Neked vannak barátaid? Mivel barátainak megígérte, ezért nem akar magából hülyét csinálni. És neked mennyire fontos ő, ha nem veszel ki miatta szabit, pedig minden évben ketten mentek a rendezvényre? Ő is gondolhatja azt, hogy neked fontosabb a munka, mint ő...
febr. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
84%
Én először úgy értettem, hogy pénteken odamenne, és te egy nappal később, es szombaton együtt lennétek. Ebben nem látkk semmi rosszat. De ha ő penteken megy, majd hazamegy és meg se vár, nem akar veled lenni szombaton, és otthagy szombatra egyedül az szerintem nagyon gáz. Mas lenne a helyzet, ha más-más programotok lenne más-mas helyen. De hogy téged konkrétan kifejezetten elkerül, pedig ugyanoda mentek, és simán mehetnetek egyszerre, az nem egy jó jel.
febr. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

"Marcius vegen lesz egy 3 napos rendezveny, ahova baratommal egyutt szoktunk eddig menni 1 napra."


Mindig 1 napra mentek! Most is 1 napra megy mindkettő csak külön! Ez nem katasztrófa.

Te kérdező ha csak miatta mennél oda, vagy azért, mert szokás akkor inkább ne menj és ha visszajön a párod akkor vele légy máshol. De hétvégén nyugodtan lehetnétek együtt, más program is létezik, csak vannak még olyan tevékenységek amelyek szokások. Egyetlenegy helyszín miatt kár kiakadni.

febr. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
76%

Először azt akartam mondani, hogy ezen nem sértődni kéne... De igazából mindenki jobban belegondolhatna és van igazság. V.sz.l. én is pörögnék ezen és nem is csaj vagyok. Fele-fele, mert eddigi szokás miatt megérthető és közben a srác indokai is megérthetők. Ebben konkrétan nem lehet igazságot tenni. Ellenben megoldásként mind a ketten gondolhattatok volna arra, hogy vegyen ki szállást és így másik napon együtt tudtok lenni. Persze ez függ attól, hogy tényleg bevállalja-e a másik napot. Én ezt választanám vagy egyáltalán senkivel sem mennék most.


35/F

febr. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!