Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek egy abortuszt át...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy abortuszt át tud vészelni a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés

Adott egy nem kívánt terhesség, 11 hónapja alkotunk egy párt. A párom mindenképpen szeretné megtartani, nekem vegyesek az érzelmeim.. Szívem szerint mindenképpen akarom őt, viszont az eszem szerint nagyon korán érkezett és felelőtlen vagyok.. Párom szeretne elvenni feleségül és albérletbe menni, tehát elvileg komolyan gondolja. Viszont én félek, hisz egymagam nem tudnám eltartani a picit ha mégis rosszra fordulnak a dolgok. Ezért van bennem a legnagyobb kétség. Anyagi támogatás lenne a szüleimtől ez fix, DE nagyon elitélnének ha gyerekkel visszakerülnék hozzájuk. Tehát az anyagi biztonság “adott”, viszont a lelki nem, amennyiben a közeljövőben szakítanánk párommal (persze nem ezt várom vagy ezt tervezem, de úgy gondolom úgy a legbiztosabb egy baba ha én egymagam is meg tudok neki adni mindent).

A páromat nagyon szeretem nem akarom elveszíteni őt, de már most össze vagyok törve és zokogok ha belegondolok hogy akár a jövőben “helyette” szülnék egy másik babát, mert gyereket mindenképp szeretnék előb vagy utóbb…

Mit tennétek a helyembe? :( nagyon el vagyok keseredve és szívesen látnám mások véleményét a helyzetről. Légyszives abba ne menjünk bele hogy védekezni kellett volna.. ez már nem opció és természetesen nagyon tanultam ebből


márc. 1. 09:22
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
73%
Nem kene ilyen faszsagokat irni a kerdezonek, hogyha nincs lelkiismerete, akkor vetesse el, meg az abortusz gyilkossag, meg “legalabb igazi szerelemgyerek lenne” stb. Nem a lelkiismeretere meg az erzelmeire kell hatni, hanem eszerveket felsorakoztatni. Az nem eszerv, hogy “hat egy kisbaba cuki, es minden elet fontos, es soha tobbet nem lehet kisbabad”.
márc. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
47%

Ha nem veszed bántásnak és valóban érdekel: pasid még lehet ezer, de ez a baba most van és nem lehet soha többé.

Én láttam a 11 hetes lánykámat UH-on és mindene volt már, tökéletes ujjacskák, nagy homlok, pisze orr.

márc. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
54%
Úgy értem, ez a baba nem lehet soha többé.
márc. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
72%

Egyetértek! Ha feltudsz nőni a feladathoz ne félj tőle. A pénz nem számít vannak támogató szüleid cssk 2 éves korig nem tudsz dolgozni.

A párod meg ga olyan évekkel később is elhagyhat vagy verhet.

Ha egyedül maradsz se tragédia rengetegen nyitottak egyedülálló anyákra.

márc. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
100%
#kiegészítés korábbi hozzászólásokhoz: nyugodtan dolgozhat a gyerek 2 éves kora előtt is, kizárólag a CSED alatt (a gyerek 24 hetes koráig) tilos a kereső tevékenység, már ha amúgy jogosult rá. Egyébként onnantól kezdve simán dolgozhat, ha meg tudja oldani a gyerekfelügyeletet (bölcsi, más rokonok, otthonról végezhető munka- én így csinálom pl), sima ügy.
márc. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
100%

Tartsd meg, a leírtak alapján rendben lenne minden :)

42/N

márc. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
100%
"a párom mindenképpen szeretné megtartani." Nem, emiatt a mondat miatt szerintem nem veszelne át a kapcsolatotok az abortuszt. Neki ez gondolom, elvi kérdés, amit amúgy én személy szerint meg is ertek. (Nő vagyok, nem nogyulolo férfi, mielőtt jönnének a feministák, mint a legtöbb ilyen kérdésnél)
márc. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!