Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy fogadjam el azt, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy fogadjam el azt, hogy a barátom exe sokkal jobb nálam?

Figyelt kérdés

Kicsit több mint egy éve vagyok együtt a barátommal. Sajnos sokszor depressziós leszek ha a volt barátnője jut eszembe. Tudom, hogy a barátom nagyon megszenvedte, hogy kidobta a lány. Onnan tudom, mert előtte is ismertük egymást. A lány mindenben jobb nálam. Több pénze van, így tud utazgatni. Külsőleg is jobb. Neki nincs szüksége mozgásra, mert tipikusan az az alkat. Én meg küzdök, hogy jól nézzek ki, folyamat edzek, diétázok, de sajnos eredetileg is olyan az alkatom, hogy sosem lesz tökéletes. Ő magas…..én meg középmagas vagyok. Arcilag is ő nagyon szép. Én meg egy átlagos lány vagyok. Rajta minden jól mutat…..rajtam meg annyira nem. Őt mindenki szereti, mert nyílt és manipulátor. Én meg kis csendes típus vagyok. A barátitársaságban is folyton mondják, hogy ő milyen komoly egy nő és elviselnék, hogy mennyire picsa és bunkó csak lenne olyan nőjük mint amilyen ő. Úgy érzem a barátomnak ő mindig is jobban fog tetszeni….tudom tudom, velem van…..és azt is tudom, hogy nem kéne versenyeznem. De az érzés, hogy én bármit megteszek, hogy jobb legyek, de soha nem leszek az.

Beszéltem már róla a barátomnak, mondta hogy ez nem igaz, és h én tetszek neki jobban, de azért az ember érzi ha “hazudnak” neki.



márc. 1. 18:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szakítással kérdező és azzal, hogy aztán elmész terápiára. A szaki majd ad neked útmutatót hogyan kezdd el magad szeretni, értékelni, önbizalmad növelni.
márc. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem tudom soha se szeretni magam. Egész életemben összehasonlítottak másokkal…..xy mennyivel jobb nálam, mennyivel okosabb, ügyesebb avagy szebb.
márc. 1. 18:15
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Hadd legyenek! Valakinek a testi "hibáid" ellenére "tökéletes" leszel. El fog fogadni úgy ahogy kinézel, szeretni fog.

A párod nem lesz az egyértelműen ha ő lett tudta annyival, hogy nem igaz és eszébe se jutott, hogy kifejtse miért is szeret téged!

Úgyhogy szedd össze a maradék erőd, vagy kotyvasz elő valahonnan és szakíts, mert tönkre fog tenni teljesen az ex. Nem ér ő annyit, de még a pasid se!

Pszichológia segítségre van szükséged!

Ha nem mész, vagy nem kezdesz el pozitívan gondolkodni, élni akkor full boldogtalan leszel egész életedben egyedülállóként, párkapcsolatban egyaránt.

Amúgy hasznos a sport, hobbik amelyeket szeretsz csinálni, ha valami érdekel elkezdeni csinálni, meditáció, jóga. Könyvek, cikkek stb. stb.

márc. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Nem csak annyival tudta le, hogy nem igaz amiket gondolok…kifejtette bőven is.😞

Futok, tornázok, jógázok, edzőterembe járok….így próbálok önbizalmat gyűjteni, változtatni…..de belőlem nem lehet kihozni nagyon jót😞

Főleg az is rátesz pár lapáttal, hogy a fiú barátaim ( legalább őszinték) is mondják, hogy mennyire szép, elhagynák miattuk a barátnőjüket is. Az egyik be is próbálkozott….ő kockára tette a 8 éves kapcsolatát azzal, hogy irogatott a lánynak, de a lány szokásához híven csak unatkozott. És ezzel vége is lett a 8 éves kapcsolatnak. Folyton azt hallom, hogy bármilyen is a személyisége őt akarják barátnőjüknek. Milyen csodálatosan szép. Én meg már egy kis semminek érzem magam.

márc. 1. 19:09
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Neked olyan barátaid vannak? Akik csak a külsőt nézik? Akik képesek 8 éves kapcsolatukat otthagyni egy gyönyörű nő miatt? Felszínesek. Nincs is rájuk szükséged. Egyáltalán minek kérsz véleményt tőlük? Ők járnak veled, vagy a párod? A párod milyen veled a kapcsolatban, kimutatja, hogy szeret, fontos vagy neki? Mert az kevés ha csak most fejtette ki szavakban.

Nem is tudom igazság szerint, hogy miért van társad ha nem hiszed el neki, hogy szeret, vagy nem bizonyítja napról napra.

márc. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Rengetegszer átvágtak….nagyon sokszor. Mindig a jót kerestem a másikban….ez nálam öreghiba. Sokszor voltam szamár is….hittem a szavaknak, a tetteknek. Csalódtam. Nem akarok minden férfit egy kalap alá venni! Félre ne értsen senki sem!! De azért nagyon is fontos a külső egy férfinak…jobban számít mint egy nőnek. És persze megértem ha egy fullos picsre vágynak. A múltam miatt nem igen hiszem el, hogy engem valóban lehet szeretni😞 magamból már kihoztam a legtöbbet, már nem igen tudok változtatni magamon és ez fáj a legjobban.
márc. 1. 19:21
 7/15 A kérdező kommentje:
Igen, kimutatja a szeretetét nagyon is. Nincs is rá panaszom. De én sose leszek olyan jó mint az előző…..legalábbis kinézetileg nem.
márc. 1. 19:23
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem így kell gondolkodni!


Szép, csinos, gyönyörű és mégis átvágja a férfiakat, vagy némelyik őt. Nem boldog igazán hiába néz ki jól.



Te kevésbé szép vagy, de ő hiába ügyes pl. a nyelvtanulásban amikor te ügyesebb vagy jogi kérdésekben.

Nem lehet senki tökéletes, ő se az, te se, meg én se vagyok az.


Másrészt lehet te sokkal mélyérzésűbb, empatikusabb vagy mint ő.


A külső csak egy burok, nem abba szeretsz bele. A párod nem azért van veled, mert szebb/csúnyább vagy kinézetre hanem a belső tulajdonságaid okán.


Ha elkezdesz féltékenykedni, lenézetni magad még jobban ki fog belőled szeretni és el fog hagyni!


Azt akarod? Ha ja jó úton haladsz!


Nyilván hogyha nem szeretnéd akkor menj el agyturkászhoz!

márc. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

A féltékenykedésemet sosem mutatom ki. 1 alkalommal hoztam fel neki ezt a témát. Egyébként meg elfojtom magamba😕

Hiába vagyok empatikus, kedvesebb stb stb a külső azért még is csak más😞

márc. 1. 19:40
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Akkor minek jöttél vele össze???


Nem értem, tudtad, hogy szenvedett miatta, akkor is azt gondoltad, hogy ezerszer jobb csaj mint te vagy.


Te saját magaddal cseszel ki!


Teljesen bedepizel egy más nő miatt! Hát hol érne már nekem annyit? Még a pasim se!


Ha vinni akarja megint vigye, ha nem hiszed el, hogy szeret téged, hogy más is szeretni tudna valaha akkor maradj egyedülálló életed végéig!

Ha meg boldog, kiegyensúlyozott akarsz lenni akkor meg menj szakemberhez!!!


Mást nem tudok neked írni. Ha egyszer ennyire értetlen vagy, hajtod a magadét, hogy a külső fontosabb, meg mennyivel jobb tőled akkor így jártál. Te bajod. (#smh)

márc. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!