Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy fogadjam el azt, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy fogadjam el azt, hogy a barátom exe sokkal jobb nálam?

Figyelt kérdés

Kicsit több mint egy éve vagyok együtt a barátommal. Sajnos sokszor depressziós leszek ha a volt barátnője jut eszembe. Tudom, hogy a barátom nagyon megszenvedte, hogy kidobta a lány. Onnan tudom, mert előtte is ismertük egymást. A lány mindenben jobb nálam. Több pénze van, így tud utazgatni. Külsőleg is jobb. Neki nincs szüksége mozgásra, mert tipikusan az az alkat. Én meg küzdök, hogy jól nézzek ki, folyamat edzek, diétázok, de sajnos eredetileg is olyan az alkatom, hogy sosem lesz tökéletes. Ő magas…..én meg középmagas vagyok. Arcilag is ő nagyon szép. Én meg egy átlagos lány vagyok. Rajta minden jól mutat…..rajtam meg annyira nem. Őt mindenki szereti, mert nyílt és manipulátor. Én meg kis csendes típus vagyok. A barátitársaságban is folyton mondják, hogy ő milyen komoly egy nő és elviselnék, hogy mennyire picsa és bunkó csak lenne olyan nőjük mint amilyen ő. Úgy érzem a barátomnak ő mindig is jobban fog tetszeni….tudom tudom, velem van…..és azt is tudom, hogy nem kéne versenyeznem. De az érzés, hogy én bármit megteszek, hogy jobb legyek, de soha nem leszek az.

Beszéltem már róla a barátomnak, mondta hogy ez nem igaz, és h én tetszek neki jobban, de azért az ember érzi ha “hazudnak” neki.



márc. 1. 18:06
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Mert, szeretem azért😞

Köszönöm szépen a válaszokat, jól esett kicsit kifakadni

márc. 1. 19:51
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem szereted ha hagyod, hogy közzétek álljon, igazából te rakod őt kettőtök közé. Kimutatja az a ("lüke Aladár") párod, hogy szeret téged és te a csajjal foglalkozol helyette! Hát nem látod komolyan mit csinálsz?


Ráadásul körbekérdezed a "barátaid", a felületes egyedeket, hogy miért jobb mint te (miért vinnék ágyba akár többször) és akkor méginkább depresszióba esel.


Már szóba hoztad a párodnak, többször emlegetni fogod, mert nem fogsz magaddal bírni.


Jön majd más csaj és arra is féltékeny leszel, az is "szebb, okosabb, vékonyabb stb." lesz mint te, mert annyira GYŰLÖLÖD ÖNMAGAD!!!


A pszichológusra vissza se írsz, gondolom nem akarsz hozzá menni, mert szégyen, vagy pénzed nincs rá. De akkor miért nem keresel olyan munkahelyet, hogy tudj hozzá járni? Miért nem tanulsz?


Hobbijaid vannak, de az nem segít ha te nem fogadod el önmagad!


A fejedben van a probléma, azzal igazából csak te tudsz mit kezdeni, de a pszichológus jót tenne, mert kiadnád a gőzt, a sérelmeid és adna útmutatót.


Ha te nem akarsz jobban lenni akkor nem is leszel.


Te dolgod, sajnálom a pasid, hogy megint fog csalódni, mert újra nem jó lány mellett van...

márc. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Szeretnék jobb lenni, de nem tudok. Hiába igyekszem mint testileg és szellemileg változni.

Valóban nem szeretnék menni orvoshoz, mert már jártam kettőnél is mind hiába.

😞

márc. 1. 20:16
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Lehet nem a megfelelő orvosoknál jártál, szinte biztos, hogy nem igyekeztél eléggé.


Amúgy a változás nem egy hónap után áll be. Hosszú idő kell ahhoz, hogy kigyógyulj!


Nincs az, hogy "nem tudsz" te NEM AKARSZ MERT FÉLSZ, HOGY NEM LENNE SEMMI HASZNA, HOGY CSALÓDSZ MAGADBAN!!!


Így/hasonlóan nem lehet kigógyulni. Hinned kell saját magadban!

márc. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Részvétem a barátodnak.
márc. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!