Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezelnétek ezt?

Figyelt kérdés

Nem szeretném eldobni egy nehézség miatt a kapcsolatom, de úgy érzem ezt nem tudom megoldani ezt.


A barátnőm fél éve lakik nálam és gyűlöli. Nem aludta ki magát azóta, emiatt nagyon sajnálom szegényt…viszont úgy érzem nem is akarja ezt megoldani, csak büntetni akar.


Vázolom:

Én elváltam 2 éve és én maradtam a lakásban. Ezt gyakran meg is kapom vitáknál, hogy “itt dugtatok biztos az ágyban azzal a k-val”.

Illetve gyakran rám olvassa, hogy “ő szív az én szar döntéseim miatt”, ilyen például az, hogy panel lakást vettem, ahol áthallatszanak néha a hangok a szomszédból. De semmi kirívó.

Igen, a felső szomszéd sokszor trappol, de délután, azzal nem lehet mit kezdeni. Többször felmentem szólni neki, mondta, hogy figyelni fog, de nem volt változás. Aztán egyszer a barátnőm ment fel, mert hogy én töketlen vagyok, ő meg elküldte az anyjába szó szerint. Azóta még hangosabban trappol…

Most meg van a közelben egy park, gondolom kiültek a fiatalok és kint beszélgetnek, ez meg felhallatszik a nyitott ablak miatt. Emiatt teljesen kiakadt, hogy sosem fogja itt kipihenni magát. Mondtam, hogy lemegyek szólni nekik. Mondta, hogy “ne”. Mondom oké, akkor hívok rendőrt. “Dehogy hívsz, hagyd, nem alszom, kész”.

Mondom miért csinálod ezt? Lenne megoldás és nem engeded. Felhívom a rendőröket. Erre megkaptam, hogyha telefonálok, akkor hazacuccol a lakásába. Hagyjam szenvedni. Mondtam, hogy oké…erre jött a szokásos “ez van, ez nem lesz jobb, ilyenek a lakótelepek, csak elmebajosak vesznek panelt”.

Nagyon kezd elegem lenni, de szeretném megoldani. Ötletek?



márc. 2. 22:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Megoldani? Ez egy elviselhetetlen hülye picsa, már bocs kérdező. Nem szenvednék vele
márc. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Enged el menjen. Csak irányítani akar. 41f
márc. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Fel is út, le is út. Én mutassam meg neki az ajtót, vagy te?
márc. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, ez hülye. Feltalálták a füldugót. Ő csak hisztizni akar, hátha veszel másik lakást.
márc. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
4-es: felajánlottam már neki, mert szeretnék nyugodtan élni vele, de hallani sem akar róla. Mondtam, hogy költöztünk hozzá, de az meg neki nem oké, mert az csak 2 szoba, az én kecóm meg 4 és így is pont elférünk (ő + a kisfia).
márc. 2. 23:27
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor tényleg csak kifogásokat keres, hagyd a csudába. Párom nagyon érzékeny a zajokra, ő füldugóval alszik, az megoldja a problémát.
márc. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
76%

Vajon miért maradt egyedül egy kis gyerekkel???


Hát azért mert selejt a nő!


Ez a típus néha aranyos meg cuki de közben meg ilyen idióta.


Zaj meg mindenhol van. Amikor dugtok azt is hallja a szomszéd és akkor mi ban xd?


Dobd ki de gyorsan!

márc. 3. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
87%

Ez nekem elég kamu szagúnak tűnik.

Ugyanis:

Normális pasi ott kiteszi a nő szűrét, mikor rendszeresen azon hisztizik, hogy hol dugott az exével, illetve a volt feleséget qurvázza.

Senki sem költözik oda senkihez látatlanban, főleg nem egy kisgyerekkel. Előtte is töltenek együtt időt, alszanak egymásnál.

Egy pár és egy kisgyerek pont akkora lakásban elfér, mint egy anya és egy kisgyerek. Gondolom, nem külön szobában akartok aludni.

A felső szomszéd akkor is trappol, ha csak felugrik egy kávéra a nő. Tehát ez se csak költözés után derül ki.

Ahogy az se, ha a nő egy igazi hisztérika, és szeret kötekedni. Vagy hogy semmit se lehet vele megbeszélni, mert átmegy passzív agresszívba. Egy válással a háta mögött azért ennél okosabb egy férfi, és nem cuccokat oda egy vadidegent gyerekkel, három randi után.

márc. 3. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"hogyha telefonálok, akkor hazacuccol a lakásába. Hagyjam szenvedni"

Azért van nálad, hogy jobban tudjon szenvedni, és mindent/a múltadat is becsmérelni?

Menjen haza. Ne sajnáld, ha ott nem mindenért nekd fog sírni és panaszkodni.

márc. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Ha megoldódna a pihenéssel/alvással kapcsolatos összes problémája, lehet hogy találna magának más okot, ami miatt vergódhet.
márc. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!