Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megpofoztam a barátnőmet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megpofoztam a barátnőmet, emiatt megalázva érzi magát, neheztel rám. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szex közben történt az eset, igazából ő mondta, hogy ki szeretné próbálni. Vonakodtam a dologtól, mármint sejtettem, hogy rosszul is elsülhet, de végül belementem, miért is ne, végülis más hagyományostól eltérő nem túl gyengéd dolgot is kedvel, a fájdalomküszöb nem lesz gond őt ismerve, meg amúgy sem akarok nagyot ütni. Tényleg nem ütöttem nagyot, azt mondta, hogy fájni egyáltalán nem fájt neki, de rosszul esett neki, túl megalázó volt, nem jó pillanatban történt. Sírt is. Ez tegnap történt, az eset után nem hagyta, hogy este megölelgessem, olyan, mintha itthon kerülne engem.

Próbáltam beszélni vele, de nem akarja szóbahozni az esetet. Bocsánatot már kértem, kedveskedni is próbáltam, de nem hatott. Mit tegyek?


márc. 3. 01:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
39%

sub a csajod?


lehet hogy egy régi trauma tört felszínre adj neki teret, ne zargasd.


lehet tombolnak a hormonok és e miatt kicsit meg van orulve adj neki időt.

márc. 3. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
83%
Ha olyan idiotta, hogy egy olyan dolog miatt haragszik rad, amit Ő kert tőled, akkor semmit nem tudsz tenni.
márc. 3. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
16%
Pofozd fel ismét hogy észhez térjen.
márc. 3. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
43%

Miért kértél bocsánatot?

Mert megtetted, amire kért?

Legyen már önérzeted, ember!

Ha egy ilyen után a csajom hárítaná az ölelést, vagyis meg lenne sértődve rám, jó keresetlen stílusban osztanám ki.

márc. 3. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
78%
Legközelebb legyen neked több eszed. Ha valami hülye ötletnek tűnik, akkor az hülye ötlet is.
márc. 3. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
51%
Menjen el egy pszichomukihoz és rendezze magát, mit is akar valójában.
márc. 3. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
#4 Azért kértem bocsánatot, mert megbántottam, rosszul esett neki. Nem akartam rossz érzést kelteni benne... :(
márc. 3. 15:27
 8/16 anonim ***** válasza:
Korábban mondta valamikor, hogy szeretné, vagy közvetlenül azelőtt, hogy megcsaptad? A kommunikáció mindig sokat segít az ilyen helyzetek elkerülésében és a megoldásában is.
márc. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
#8 Mondta korábban többször is, meg közvetlenül az eset előtt is szóbahozta, hogy most kipróbálhatnánk.
márc. 4. 11:56
 10/16 anonim ***** válasza:
53%

De miért kérsz bocsánatot olyanért, amit Ő akart???


Megpofoztatja magát, mert vágyik rá, aztán bőg.


Nő vagyok, de eskü nem értem :D

márc. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!