Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm a korláton állt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm a korláton állt, megpofoztam?

Figyelt kérdés

A barátnőm 3 sràc haverjával az erkélyen a betonból készített korláton álltak. A 7-dik emeletről. Akkor értem haza, az első rekacióm az volt,hogy megvártam amíg leszállnak és lekevertem a barátnőmnek egy pofont aztán megràngattam a haverjait és kiabáltam mindenkivel. Forrt bennem a düh, elmentek otthonról nekik????????? És ha baja esik a páromnak? Ez nem normális, kihozta belőlem az állatot.


Azóta hatalmas bűntudatom van és tükörbe nem tudok nézni. A barátnőm haragszik, szóba sem akar állni velem, de még együtt vagyunk.


Ti is megijedtetek volna? Nincs mentség arra amit tettem tudom.


2017. júl. 9. 00:44
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
72%
Épeszű ember megijedt volna, de az, hogy felpofozod, nem megoldás. Ha legközelebb felidegesít, akkor is megvered?
2017. júl. 9. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 A kérdező kommentje:
Nem vertem meg, 6 éve vele vagyok. Soha nem emeltem kezet rá, ez volt az első eset, de bűntudat gyötör napok óta és abban a pillanatban megbántam a tettemet. Nagyon megijedt tőlem. Bármit csinálhatott nem ütöttem meg, volt már pár hangosabb vita, de nem akartam bántani. Elveszítettem a fejem, azthittem leesik. Egy rossz mozdulat és kiesik. Ezekkel a haverjaival mindig őrűltségeket csinált, de ez sok volt számomra.
2017. júl. 9. 00:52
 3/43 anonim ***** válasza:
50%

Meg. Lehet, hogy tőlem is kapott volna egy maflást utána, nem tudom. Bár miután a 3 csávót ledobtam volna a hetedikről, lehet, hogy lenyugodtam volna már. Mi a rákot csináltak ? Mit képzeltek ? Nem normálisak. Mit mondtak ?

30/f

2017. júl. 9. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
71%
Persze, hogy megijedtem volna, de fizikailag bántani valakit maximum önvédelemből szabad, mert ha bármilyen egyéb helyzetben megütöd, akkor ott eltörik valami a kapcsolatban. Persze 6 év kapcsolat után valószínű, hogy túlléptek a dolgon, de az is valószínű, hogy jó ideig (pl veszekedéskor) fel fog rémleni a pofon a barátnődben.
2017. júl. 9. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
74%

Nezd, vmilyen szinten ertheto a reakciod, de tulzasba estel. Nem egy 12 eves gyerekrol beszelunk valoszinuleg, hanem egy felnott norol(ami amugy igy ranezve gaz), aki azert legyen mar annyira felelossegteljes, hogy ilyet nem csinal.


Lehet irnod kene neki, hogy mit miert tettel. Lehet akkor mar elgondolkozna.

2017. júl. 9. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
82%

Hát nálunk annak idején amikor kolis voltam, halt így meg 20 éves srác, mert kiállt részegen az ablakba mókázásból. Híradóba is benne volt az eset, anyám is hívott, hogy mi volt, meg hogy ugye én nem csinálok ilyet stb.


Szóval az ember sokk helyzetben, méregből csinál butaságot. Emlékszem pl a amikor a villamosvezető szállt ki és pofozta fel a terhes nőt, amiért majdnem elütötte, mert nem nézett szét és átment a piroson.


Van ilyen, a szituáció miatt, és mert 6 éve nem fordult elő, biztos hogy majd megnyugszik és megbeszélitek. Ez nem a világ vége.

N

2017. júl. 9. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
40%

ez olyan rohadtul feudális, patriarchális, mint egy jó nagy atyai pofon a csintalan kislánynak.


ezzel infantilizálod őt, mintha gyerekstátuszban lenne, és jogod lenne megrendszabályozni, ha rosszul viselkedik, megaláztad a haverjai előtt, bántalmaztad mint nőt.


én a csajod helyében csomagolnék...

2017. júl. 9. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
35%

#7. Ettől a maflástól nem lett a lány infantilisabb. Egyébként, ha az apja/anyja nyitották volna rájuk az ajtót akkor tőlük kap. Remélhetőleg lesz ez neki elég negatív visszacsatolás neki, hogy egy életre megjegyzi, hogy a hetediken korlátra állni rossz. Ha meg nem, akkor remélem hagyod, hogy legközelebb szétloccsanjon az agya, ha még ezek után együtt maradtok.

30/f

2017. júl. 9. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
33%
Csoda hogy még együtt van veled!!!
2017. júl. 9. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
64%

#7

"ezzel infantilizálod őt"

A helyzet az, hogy nem ő infantilizálja, hanem a lány maga már infantilis.

Úgy viselkedik mint egy felelőtlen ostoba gyerek. A saját életével játszik, és nem veszi figyelembe, hogy másoknak mekkora fájdalmat okozhat, és milyen ostobaságokat művel.


Én azt mondom, hogy ha valahol van helye erőszaknak egy párkapcsolatban, akkor az ilyen pillanatok. Pláne egy pofon? Az nem maradandó, nem verés, nem csont törik, csak a bőr fáj és csíp. Észhez térítő hatása van.


Ha valakivel együtt lennék hat éve, és ő képes lenne a saját életét kockára tenni ilyen gyerekes hülyeségekkel, akkor szerintem én is lerángatnám és pofon csapnám, és kb annyit mondanék, hogy gondolkozzon el, hogy miért adtam, mert helye volt ennek.


Igen az erőszak nem megengedett egy párkapcsolatban, de nem is fogom hagyni, hogy a másik kockára tegye az életét, ha szeretem. És inkább lekeverek neki egyet, hogy fájjon neki öt percig, minthogy ne tudatosuljon benne, hogy micsoda mérhetetlen félelem van bennem, amikor csak a lehetőség, hogy meghal felmerül.


Fájjon neki 5 percre, és legyen benne törés, mert megütöttem, ha ez kell ahhoz, hogy legközelebb ne kockáztassa a halált csak mert az őrült haverjaival van.

Tisztába vagyok vele, hogy engem például az Apám sosem ütött meg, Anyám pedig csak akkor ha nagyon-nagyon fáradt volt VAGY életveszélyes dolgot tettem.

A helyzet az, hogy megérdemeltem olyankor, és bárki, aki közel áll hozzám és életveszélyes dolgot tesz önszántából és felelőtlenségből. Felpofoznám örömest.

Ha férfi, ha nő. Nem izgat. Nem gondolom, hogy a nemeket ilyen szempontból meg kell különböztetni. Nem ütök meg senki embert, ha nem ad jó okot rá....


Nekem ez elég jó ok.

Szerintem igazad volt, és a párod nagyon gyerekes.

Viszont ő is úgy érezheti, hogy igaza van, mert ő nem érezte azt a félelmet, amit TE.


Ez valami olyasmi lehet, hogy "Annyira féltelek, hogy meg akarlak védeni MINDENTŐL ezen a világon... még ha a mindenbe saját magad is beletartozik."


Én így értelmezem ezt a pofon vágást. Sajátmaga ostobaságától akarod megmenteni, mielőtt meghal még egy ilyen baromság miatt...

nem?

2017. júl. 9. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!