Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megpofoztam a barátnőmet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megpofoztam a barátnőmet, emiatt megalázva érzi magát, neheztel rám. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szex közben történt az eset, igazából ő mondta, hogy ki szeretné próbálni. Vonakodtam a dologtól, mármint sejtettem, hogy rosszul is elsülhet, de végül belementem, miért is ne, végülis más hagyományostól eltérő nem túl gyengéd dolgot is kedvel, a fájdalomküszöb nem lesz gond őt ismerve, meg amúgy sem akarok nagyot ütni. Tényleg nem ütöttem nagyot, azt mondta, hogy fájni egyáltalán nem fájt neki, de rosszul esett neki, túl megalázó volt, nem jó pillanatban történt. Sírt is. Ez tegnap történt, az eset után nem hagyta, hogy este megölelgessem, olyan, mintha itthon kerülne engem.

Próbáltam beszélni vele, de nem akarja szóbahozni az esetet. Bocsánatot már kértem, kedveskedni is próbáltam, de nem hatott. Mit tegyek?


márc. 3. 01:13
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

#10 Leírtam, hogy miért kértem bocsánatot.

Nem akartam megbántani, mégis sikerült.

márc. 5. 21:49
 12/16 anonim ***** válasza:
30%

#3: Nem vicces, de nevettem a válaszon.


Kérdező javasolj neki agyturkászt, vagy hagyd el, mert te fogsz kikötni nála úgy ki fog kesziteni.

márc. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
74%

Nem értem mit picsog, ő kérte és az ágyban, nem felöltözve a konyhában. Ha nem esett neki jól, akkor tobbet nem csináltok ilyet. Kész, ennyi.

Hogy ezen sír és drámázik, az meg vihar a biliben.

márc. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%
Ez a jány máskor is fog manipulálni téged. Ő kéri hogy csináld, aztán megharagszik mert nem úgy sült el ahogy ő megálmodta és játsza a mártírt hogy nem kér olelést? Te meg még bocsánatot kérsz, ezt a tulajdonságodat jol ki is fogja használni
márc. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Az volt a baja, hogy szeretett volna megcsókolni, és pont akkor történt meg pofon. Az esett neki rosszul, hogy csók helyett történt, csók után nem lett volna baj.
márc. 16. 13:28
 16/16 anonim ***** válasza:
0%
Szegény lelke...
márc. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!