Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek rákérdezzek erre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek rákérdezzek erre a páromnál vagy hagyjam?

Figyelt kérdés

Mindketten huszonévesek vagyunk, 7éve együtt. Van egy kertes házunk, de van ami még felújításra szorul. Van hova költeni a pénzt. A megtakarításunkhoz direkt nem nyúlunk csak vészhelyzet esetén.

A kasza közös, de mindkettönknek külön bankszámlája van.

Tegnap a párom fizetést kapott, és azt mondta nyugodtan vásároljak ma a kártyájával meg vegyek le pénzt, mert én csak hétfőn kapok fizetést.

Szóval levettem pénzt és azt láttam hogy 30ezerrel kevesebb van a számláján mint ahogy mondta.

Nem élünk nagylábon és az fáj hogy mindent megbeszélünk egymással. Nem ellenőrizgetem meg semmi se.

Tegnap este azt mondta csak egy 10est vett le. Hosszú még a hónap és nem tudom rákérdezzek e miért hazudott vagy hagyjam a manóba?

Persze ő pénze, de ha én költök nagyobb összeget akkor már morog hogy az sok meg nincs pénz.


márc. 9. 14:13
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Ha ő moroghat akkor te miért ne kérdezhetnél rá? Attól tartasz, hogy akkor is ő fog morogni?
márc. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát igen, de nem tudom mire költött ennyit. Azt mondta levett egy 10est, vett nekem bombont, kettő sört egy cigit meg kettő doboz sört meg egy tusfürdőt. De ez nincs harminc ezer :/
márc. 9. 14:24
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Egy kapcsolat pont attol lesz mukodokepes, hogy meg tudsz kerdezni barmit. Ha nem szamonkered, hanem kozlod a tenyt, hogy lattad 30-al kevesebb van a szamlajan, akkor nyilvsn fog ra adni valamilyen konvagy rossz magyarazatot. A lenyeg, hogy ne te kezdj el spekulalni, tulgondolni, hanem kerdezz.
márc. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%

És ha nem hazudott? Tőlem tegnap a férjem megkérdezte, hogy mennyi pénz van a pénztárcámban, mert nem bankkártyáról szeretne tankolni. Azt mondtam, hogy egy 20-as. Arra emlékeztem. Erre 40 volt. 🤷‍♀️ nyilván nem letagadni akartam meg elsunnyogni, csak rosszul emlékeztem.


Lehet ő is költött még valamire...azért elég nagy marhának kellene ahhoz lennie, hogy egy nyomon követhető dologban kamuzzon.


Szóval kérdezz rá, ha ennyire zavar!

márc. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
21%
Dupla kiadás a nőnap ha szeretőt is tart az ember.
márc. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
81%

Mivel érdekel, ezért rá kellene kérdezni, igen.

Mondjuk ha ő morog, amikor költesz, akkor nektek nem való a közös kassza, és ez csak rosszabb lesz.

márc. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
26%
20.000 azért sok pénz. Én megkérdezném. Lehet, hogy valaki lelopta a számlájáról.
márc. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!