Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit reagaltatok volna ott és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit reagaltatok volna ott és otthon is négyszemközt?

Figyelt kérdés

Vőlegényemmel tegnap este kicsit bulizni voltunk.

Kint cigizes közben a munkatarsai előtt ilyet "vállalt" hogy akkor olyan a szex olyan kint az oltás, minnel hamarabb jobb túlesni rajta. Párom nagyon nevetett, de mindenki rám nézett, hát én nem nevettem....

Full beégetett. Mit gondolatnak a munkatarsai milyen sz@r lehet velem..?!

Nagyon rosszul esett, majdnem elsirtam ott magam. 3 éve vagyunk együtt ilyen még nem hagyta el a száját. És nagyon sz@rul érzem magam miatta hiszen minden viccnek felé igaz, szoktak mondani.

Ti hogy regalnatok erre? Ott mások előtt is meg otthon hogy viselkednetek ezek után vele?


márc. 10. 20:47
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:

A szex olyan mint az oltás.

Bocsi javított.

márc. 10. 20:48
 2/17 anonim ***** válasza:
72%
ha az igazság érdekel, elárulom, hogy már megunta a tested, csak egyet akar lőni és pihenni, de ezt már rég észre kellett volna vedd rajta, kevesebb előjáték, kevesebb kezdeményezés, gyorsabb menetek stb. fura, hogy neked semmi nem tűnt fel.
márc. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

🖕!


Így és azonnal elhagynám örökre!

márc. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
23%

Milyen a szexuális életetek?


Mert nekem eszembe se jutna hogy ez egy (félig) komoly vélemény. Mi is szoktunk társaságban szexhez kapcsolódóan viccelődni. Pl pasim gyakran viccel azzal, hogy kicsi a fa.za, pedig valójában nagyon nem, sőt. Meg azzal, hogy "gyorstüzel" pedig szintén nagyon ritka az ilyen, többnyire maratonjaink vannak. (Úgy értem hogy ilyen kontextusba illő vicces önoltogatás, mint pl bármi, amire a "that's what she said" szokott menni)


Szóval őszintén nekem ez nem jelente semmit, sőt, rádobnék még egy lapáttal.


Viszont neked javasolnám, hogy beszéljetek a szexuális életetekről. Mi hiányzik, mi tetszik, mi nem tetsik, mit próbálnátok, hogy jobb stb stb.


Nyilván, hogyha van gond, azt gáz kiteregetni. Nem konfrontálódnék társaságban, de amint kettesben vagyunk, felhoznám neki.

márc. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is fájna.. hisz nekem nagyon fontos hogy jó legyen a szex köztünk. Volt hasonló gond a párommal a kapcsolatunk elején, en 100x-osan visszaadtam neki kb. De nála alapból az volt a gond hogy én voltam az első párja ahol tapasztalhatta hogy milyen egy odaadó kölcsönösen jó szex. Így utólag ezerszer bocsánatot kért tetteiért és azóta isteni a szex közöttünk és istenít, nem lekezel.

Gondolom ahogy a 2es írta köztetek is ilyen a dolog, ha nem akkor nem értem mi volt ez a vélemény.

márc. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem nagyon tiszteletlenül viselkedett veled szemben. Ha azt mondta volna, hogy irtó vadmacska vagy az ágyban, vagy alig várja, hogy szexeljetek, szex lesz amint hazaértek az is tiszteletlenség lenne!

Munkatársaknak, baráti társaságban pl. 8 embernek semmi, de semmi köze nincs a ti szexuális életetekhez, vagy ahhoz akár, hogy elsóztad a levest és neki nem ízlett.

Veled kéne megbeszélni a gondokat elvégre te leszel a felesége!

Remélhetőleg észhez térsz és inkább szakítasz vele, mert nagy a valószínűsége annak, hogy hűtlen lesz hozzád hiszen rád unt és nem becsül téged, valamint kibeszél téged máskor is más kontextusban.

Nem érdemli meg, hogy a felesége légy őszintén szólva!

márc. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
75%

Jól megalázott. Másrészt vannak dolgok, amikkel nem viccelünk, pl. ami stresszeli a párunkat. Ezek után biztos eszembe jutna, ha szexelni akarna, és semmi kedvem nem lenne hozzá. Inkább szakítanék, mert ha eddig nem is volt rossz a szex (mármint neked, neki biztosan az volt), ezután rossz lenne, úgy meg kár erőlködni.

Intő jel, hogy kihez NEM mennék hozzá.

márc. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
32%
Alapból nem vagyok olyan proli, hogy olyan emberrel jöjjek össze, aki a szexuális életével viccelődik.
márc. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
67%

"...A szex olyan mint az oltás...minnel hamarabb jobb túlesni rajta."


Azt mondtam volna talán akkor ott ha nem kaptam volna sokkot, vagy idegrohamot, hogy nem tudom miért gondolja, hogy egyáltalán lesz szex köztünk.


Egyébként valahol elképesztő az egész, mármint, hogy nem vetted észre, hogy neki csak egy üríteni vagy jó. Vagy nagyon vak vagy, vagy nem tudom, talán kissé buta, hogy nem esett le.

Azért annak vannak jelei, hogy csak szükség szerint ágyba visz, vagy se.

Az is hihetetlen, hogy nem voltak elszólásai szemtől szemben négyszemközt.

Na de mindegy, legalább kiderült, hogy ha tele a z@cs* akkor lépsz színre tehát nyugodtan elküldheted a pics*b@!


U.I:

Lehet olyan idegrohamot kaptam volna a megjegyzés után, hogy kórházba kellett volna szállítani ugyanis a f@rkába térdepeltem volna. 😈

márc. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
70%
Nem a szex rossz veled, hanem egy hatalmas nagy tahó a barátod, hogy téged cikiz a haverjai előtt. Sorry, de szerintem nem szeret. Akibe szerelmesek vagyunk, azt nem égetjük a haverok előtt.
márc. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!