Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sok ember a rohadó lelkülete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok ember a rohadó lelkülete miatt van egyedül?

Figyelt kérdés

Nekem az a gyanúm, hogy sokan nem holmi társadalmi dolgok, pénz, meg anyagi elvárások miatt, hanem szimplán a rossz belső miatt vannak így?


Cáfoljatok meg, ha tudtok!


márc. 12. 22:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%

Nekem nem rohadó a belsőm, hanem szimplán halott. Rossz ember egyáltalán nem vagyok. Sőt, inkább azt mondanám (elnézve másokat ebben a csalódást keltő világban) jó vagyok.


Szinte majdnem teljesen egyetértek a kérdezővel. Aki amiatt reklamál, hogy jaj így meg úgy a nők elvárása vagy hasonló dolgok.. az szimplán nem rendelkezik értékelhető belsővel ami miatt izgalmas és elfogadható lenne a többség számára. Nőktől például kevésbé látható az ilyen szintű rinya.

márc. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Sokan egészséges lelkületű meg mások rohadó lelkülete miatt van inkább egyedül🤣
márc. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%
Nem igaz. Ahogy az sem, hogy aki kapcsolatban van, az mind jólelkű ember.
márc. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%

Én azért vagyok egyedül mert 177 cm hez 112 kg vagyok.


Nálam a kövérség a fő probléma de másnál meg más szólva legtöbb esetben a külső a kiváltó ok.

márc. 13. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
63%

Nekem rohad a belsőm, halott vagyok lelkileg és nem vagyok jó ember. Külsőre átlagos vagyok. És mégis konkrétan küzdenem kell a kísértés ellen ha egyedül akarok lenni pár hónapig, mert annyi lenne a lehetőségem kapcsolatra, szexre, bármire.


Gondolom mazochizmusuk miatt van ez így, más magyarázatot még nem találtam.

márc. 13. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
67%
5 Te valószínű nem átlagos vagy külsőre, és vonzó a személyiséged, csak az a része nem hogy nem vagy jó, de az meg nem derül ki egyből. Ez nem mazochizmus, csak nem látod magad reálisan.
márc. 13. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
31%

"rohadó belső"


Ha az ember olyan környezetben van, az életben, az interneten, ez hamar bekövetkezik.

Folyamatosan csalódok a nőkben, és valamiért perverzióm, hogy a feministák károgását nézegetem sok helyen.

Így szarok a férfiak, úgy szarok, szegény nők, milyen tökéletesek, szuperek, stb.

Ehhez képest másik oldalról meg olvasom, mennyi szemét, aljas dolgot művelnek, tv-ből, netről, stb.

Na itt összeáll a kép....

És kész is a "rohadó belső"

márc. 13. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Részben igaz. De ezt a rohadó lelkületet mi/ki okozza?

Szerintem ha az meber egyedül lehetne/élhetne, vagy max. csak 1-2 emberrel találkozna/kommunikálna, akkor nem lenne ennyire xar senkinek sem az élete, mert az emberek - és itt leginkább a "bölcs, eszes, művelt, kipcsák" magyarokra gondolok - egymást tesszük tönkre.

márc. 13. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

En csak azért mert nekem nem kell a szomszed nyugger, a dagadt infos a munkahelyen, meg az öreg gázszerelo se.

Es csak ilyen inkompetensek vesznek körul bárhova megyek.


Agyon ritka ha csak 1 olyan is van aki hozzám illene sajnos.

márc. 13. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Belső?


Odáig el sem jutunk, hogy kiderüljön, hogy az milyen...


Első lépésként a külsőn kell túljutni...és ha az nem tetszik a másiknak ki sem derül, hogy az illető milyen belsőleg.


Szóval nálam a külső az oka.

márc. 13. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!