Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért volt tiszteletlen és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért volt tiszteletlen és miért nevette ki a párom a rendőröket akik csak a munkájukat végezték?

Figyelt kérdés

Reggel munka előtt elmentünk bevásárolni, és a parkcenterben 2 bolt között nem kötötte be egyikünk se magát, és megállított minket 2 rendőrautó és megbírságoltak ezért 10-10 ezer forintra.


A párom közben folyamatosan szívta a vérüket, hogy na sikerült elfogni a nagyhalat, mostantól minden sokkal biztonságosabb, meghogy majd találkoznak ha ki kell őt lakoltatni nyugdíjasként.


márc. 18. 12:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
Mert egy f_asz. Most erre mit lehet mondani? Eddig nem tűnt fel, hogy egy bunkó proli?
márc. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%
Beletiportak szegénykének a törékeny kis egojába. Ezt muszáj volt valahogy kompenzálni.
márc. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%
Mert bunkó paraszt
márc. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
31%

Biztos nem látta a videokat hány haláeset mult csak a biztonságiövön, hogy nem volt bekapcsolva.


Azt a videot màr lehet le is szedték amiben autobalesetnél szállnak ki a lelkek csak az egyik utasbol nem tud es visszamegy, es csak ő volt bekötve. Nem találom most

márc. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
72%
Gondolom nem az első eset, hogy ilyen proli tahó. Mit keresel mellette?
márc. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
23%

Nem gondolom bunkóságnak, tulajdonképp igaza van. A legtöbb rendőr ehhez ért, de amikor a drogos őrjöngő szomszédra hívtam ki őket, aki mire kiértek (40 perc), elfutott valamerre, a többi lakóval mondtuk nekik, hogy merre lehet esetleg, fogták a fejüket, hogy hát oké, talán körbenéznek, de igazából ők nem ismerik ezt a környéket, szóval nem tudják nagyon, miket magyarázunk.

Látom ez itt a rendőrfelszopó szekció, de a legtöbb rendőr hótbuta, egybites szerencsétlen, aki maximum a bírságoláshoz ért.

márc. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
69%
Mert tipikus magyar, aki meg van sértődve, játssza a duzzogó óvodást, ha megbüntizik valamiért.
márc. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
73%

Nem tudta feldolgozni, hogy a rendőrség megsarcolja, hogy kijöjjön a napi betevőjük.

Mert amúgy ennek tényleg nem volt más célja. Egy olyan helyről beszélünk, ahol hússzal mész és mellesleg tele van tolatva manőverező járművekkel (amik vezetőjének a KRESZ szerint sem kell bekötniük magukat).

márc. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
26%

#4 Nem egy autóbalesetet meg pont azért éltek túl, mert NEM volt bekötve a biztonsági öv és kirepültek a kocsiból ahelyett, hogy összeroncsolódtak volna. Nyilván ezzel nem azt mondom, hogy ne használjuk az övet, csak hogy nem teljesen igaz, amit állítasz.

Kérdező. Szerintem jogos volt a párod kiakadása. Nyilván nem 120-szal tette meg azt a pár száz métert. Ez kb. olyan, mikor az aluljáróban virágot áruló öreg nénit hárman körbeállják, vagy a szerencsétlen hajléktalanokat baxtatják. Bezzeg mikor engem kiraboltak sehol nem voltak a "rend nagy őrei". Ennyit erről.

márc. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
28%

Szasztok gyerökök egyik haverom egy időben hullaszállító volt.

Nos ilyen baleseteknél 50-50 % hogy az öv jó volt hogy be volt kötve vagy rossz és azért halt meg mert be volt kötve.

Médiában csak azt emelik ki a rendőrség kérésére amikor nincs bekötve hogy jogalapot formáljanak a bütetésre és az ilyen egybites emberek igenlésére akik ennek helyeselnek mint itt páran.

Én sem kötöm be magam. soha.

10 év alatt egyszer állítottak meg akkor is már messziről láttam őket behúztam az övet azt kalap kabát utána meg kikapcsoltam.

márc. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!