Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kell eufemizálni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell eufemizálni a párkapcsolati erőszakot?

Figyelt kérdés
Egyre többet hallok hasonlókat, hogy "néha meglegyint a párom" vagy egy konkrét példa: "időnként legyintget a férjem, de jól megvagyunk". Ez akkor így rendben van? Mi van már itt?! Utóbbit egy ex kolléganőm mondta mikor a boltban találkoztunk.

ápr. 11. 10:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
76%
Akinek ez kell az tűrje. Aki hülye, haljon meg.
ápr. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%
Nincs rendben.
ápr. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
92%
Mert degeneráltak, erre nem tudok mit mondani. Gondolom apától is ezt látták. Más, amikor valaki nem mer lépni, nincs hova, fél a párjától, nekik kellene a segítség. De ha valaki ezt így előadná nekem, hogy jaa de amúgy jól megvagyunk, hát ez ilyen, nem, férfiak… Akkor azt mondom, hogy hajrá, te életed😃 Az internet korában már nem lehet mindent arra fogni, hogy hogy nőtt fel, számtalan normális példa van az ember előtt, de ő úgy gondolja, neki ez megfelel valamiért.
ápr. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A boldogság nem létezik ***** válasza:
64%
Olyan párost ismertem, ahol az öregasszony ténylegesen bottal verte a férjét, a teljes környezetük viccelődött ezen "Vera mama" meg ilyenek.
ápr. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Társfüggők, ebben nőttek fel, nincs önértékelésük, sokféle oka lehet, de az biztos, hogy kattosak valamilyen szinten.
ápr. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
12%

Annyi selejt pasi közt sajnos a nők nem válogathatnak mert nincs mibol.


Ha vki végre normalis hű ki is néz valahogy ugyse találnak mégegy olyat. Ezert inkább a legyintgetés mert valamit valamièrt fizetni kell.

ápr. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
93%
Amíg G.w.M és a hasonló hulladékok azt mondják a műsoraikban, hogy csak vicces, mikor azt mondja a nőjének, hogy "Hozz egy kávét, vagy állba verlek!", addig nincs azon mit csodálkozni, hogy a minuszos IQ-jú törzsközönsége (ami sajnos nem kicsi) is ezt fogja etalonnak tekinteni.
ápr. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
80%

"Annyi selejt pasi közt sajnos a nők nem válogathatnak mert nincs mibol."


Akkor inkább maradnék egyedül, de a pasika az első "legyintés" után repülne.

ápr. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
64%
#6 Jaaaaa, nem tudtam, hogy kötelező kapcsolatban lenni. :D Nem tudom, nekem több hűséges, valahogy kinéző párom is volt az elmúlt ~15 évben. Egyik se legyintgetett és ezután sem lesz olyan, akinek ilyen szokásai vannak.
ápr. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
8 sokan inkább egyedül is vannak. Annak se sok értelme van.
ápr. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!