Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rámehet a kapcsolatunk erre a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rámehet a kapcsolatunk erre a HPV fertőzés témára ?

Figyelt kérdés

Monogám kapcsolatban élek 3 éve. Mármint én az vagyok. Évente járok rákszűrésre és a HPV-t is megcsináltatom. Eddig negatív voltam, de tavaly augusztusban már nem. Most 6 hónapra rá vissza kellett mennem rákszűrésre és most konkrét HPV tipizálást is csináltak, aminek az eredményén full kiakadtam.

8 féle magas kockázatú HPV-t találtak, ami számomra azt jelenti, hogy úgy megcsalt engem a párom, mint a huzat. Bár ezt tagadja persze. Mikor őt tesztelték, már neki nem volt, de a doktornő odasúgta, hogy a férfiak könnyebben, gyorsabban legyőzik.


Összevesztünk, elment otthonról, mivel az eredményt látva azt mondtam, hogy soha az életben többé nem akarom látni, hogy ezt tette velem.

Azóta másfél hete egy üzenetet sem küldött.

Igazából ezen is fenn vagyok akadva, ha valaki fontos és azt állítja szeret, miért nem keres. Tegnap írtam neki egy üzenetet, hogy ne hari, de nem kellett volna írnod valamit, bármit és nem nekem előre. Olvasta, de azóta sem válaszolt.


Szerintetek mit gondoljak, Ő vajon mit gondolhat?


Miért nem ír egy ne haragudj, sajnálom vagy tényleg bármit... Nagyon el vagyok keseredve, h önhibámon kívül, más miatt, ilyen helyzetbe kerültem és mégha szákítunk is vagy ha nem sem élhetek normális életet, hanem tiszta pára és macera a fertőzés miatt. Ismerkedés, szex off



ápr. 14. 23:19
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
53%
Azt ugye tudod, hogy a HPV nemcsak nemi úton terjed? Wc, uszoda stb is elkapható. Nem védeni akarom a párodat, mert te ismered őt, hogy milyen, gondolom ha ennyite biztos vagy benne, hogy csakis szexuális úton tőle kaphattad el voltak már előtte hűtlenség gondok. De ha mégse csalt meg és úgy küldted el őt a francba, akkor érthető, mert én sem szólnék többet hozzád.
ápr. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
64%

Mit érdekel téged, hogy keres-e, ha meg vagy győződve róla, hogy ő csalt meg??? Ez tiszta gáz. Ne keressen. Sőt ha tiszteletben tartaná a döntésed, ez normális reakció! Most mit rinyálsz, hogy rámegy e a kapcsolatod?


Amúgy meg ezt nem értem, hogy akkor milyen HPV-t CSINÁLTATTÁL meg, ha nem a tipizálást? Anélkül mégis mit mutat az a "megcsináltatott hpv"?

ápr. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
Mikor megismertem, előttem havonta más nője volt. És volt sok rövidtávú, ahol becsúszott 1-1 gumi nélküli menet is. Amikor megismertem std szűrésre mentünk közösen! Akkor még minden rendben volt. Uszodába nem járok, közös wcre nem ülök rá, mindig alaposan kezét mosok. Szóval ez nem lehet...
ápr. 14. 23:38
 4/36 A kérdező kommentje:
2. A HPV vizsgálat csak annyit mutat, hogy van vagy nincs. A tipizálás meg, hogy milyen törzs. A kettő vizsgálat nem ugyanaz és nem ugyanolyan részletezettségű és árú ott ahol én járok.
ápr. 14. 23:43
 5/36 anonim ***** válasza:
48%

Most mit kínlódsz? Nem azt mondtad neki, hogy soha többé nem akarod látni? Mert most pontosan ezt teszi. Nem értem miért kellene neki visszakönyörögnie magát. A HPVt egyébként rengeteg helyen elkaphatod, az se biztos, hogy megcsalt(uszoda, szolárium, szauna, jógaszőnyeg stb). Az orvosod meg jó hülye. A férfiaknál nem múlik el olyan húdesokkal hamarabb, hanem tünetmentes hordozók lehetnek hónapokig és rendszerint meggyógyulnak maguktól még a lapangási idő alatt, ami hónapokig is eltarthat, de a tesztek a tünetmentességtől függetlenül pozitívak lesznek. A kapcsolatotok elején, meg most is negatív volt a pasas, akkor miről beszélünk... De persze szerinted az van, hogy a negatív teszt után 2 évvel gyorsan félrekurelt, megfertőzött téged, majd szándékosan meggyógyult 2 hónap alatt, nem? Amúgy meg a HPV tipizálása nagyon lényeges szempont.

És igen, szex off, nehogy még becsússzon valami hpv-baba.

ápr. 15. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
47%

Simán elkaphattad máshol is.

Ha ilyen miatt nekem támadna a párom (3 éves kapcsolatban, gyerek nélkül), valószínűleg egyszer megmondanám neki, hogy nem csaltam meg és hagyjon békén, de ha azt mondja, hogy nem akar többet látni, lehet, hogy én is összepakolnék, elmennék, és utána már akárhogy könyörögne, részemről nem lenne visszaút.

ápr. 15. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:

"A genitális HPV fertőzések többségét a nemi szervekről nemi szervekre történő szexuális terjedés okozza."


Bocs, de ezt a tudomány mondja. Szóval nem, kis valószínűséggel fogod máshol elkapni szexen kívül. Aki belemagyaráz mást, az nagyon szeretne hinni ebben.

ápr. 15. 00:51
 8/36 anonim ***** válasza:
64%

Kérdező, nekem a brutál méretű HPV szemölcsöket úgy kiírtotta a béres csepp forte, hogy csak lestem, hová tűntek.

Nyoma sincs.

Viszont hízlal, mint állat a béres csepp.

Lehet, nem tudtad, hogy máshonnan is összeszedheti, de egy legyengült immunrendszer is lazán előhozza a semmiből.

ápr. 15. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Olvasd el ezt, 8-as vagyok.


Párod azért kereshetett volna, szerintem.

ápr. 15. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:

6. Nem, nem kaphattam el máshol.

5. Bocsi, volt egy időszak, hogy a párom szex közben betadinnal kenegette magát, mikor rákérdeztem, azzal indokolta, hogy tart a fertőzésektől, holott ez nem igaz, mert mostmár teljesen világos, hogy neki volt fertőzése és ezt akarta elkenni !!!! Úgyhogy nem kell védeni, köszi! Azért lapít, mert igazam van és ő ezt pontosan tudja! De csak annyit várnék, hogy ne haragudj és sajnálom!

ápr. 15. 00:58
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!