Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rámehet a kapcsolatunk erre a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rámehet a kapcsolatunk erre a HPV fertőzés témára ?

Figyelt kérdés

Monogám kapcsolatban élek 3 éve. Mármint én az vagyok. Évente járok rákszűrésre és a HPV-t is megcsináltatom. Eddig negatív voltam, de tavaly augusztusban már nem. Most 6 hónapra rá vissza kellett mennem rákszűrésre és most konkrét HPV tipizálást is csináltak, aminek az eredményén full kiakadtam.

8 féle magas kockázatú HPV-t találtak, ami számomra azt jelenti, hogy úgy megcsalt engem a párom, mint a huzat. Bár ezt tagadja persze. Mikor őt tesztelték, már neki nem volt, de a doktornő odasúgta, hogy a férfiak könnyebben, gyorsabban legyőzik.


Összevesztünk, elment otthonról, mivel az eredményt látva azt mondtam, hogy soha az életben többé nem akarom látni, hogy ezt tette velem.

Azóta másfél hete egy üzenetet sem küldött.

Igazából ezen is fenn vagyok akadva, ha valaki fontos és azt állítja szeret, miért nem keres. Tegnap írtam neki egy üzenetet, hogy ne hari, de nem kellett volna írnod valamit, bármit és nem nekem előre. Olvasta, de azóta sem válaszolt.


Szerintetek mit gondoljak, Ő vajon mit gondolhat?


Miért nem ír egy ne haragudj, sajnálom vagy tényleg bármit... Nagyon el vagyok keseredve, h önhibámon kívül, más miatt, ilyen helyzetbe kerültem és mégha szákítunk is vagy ha nem sem élhetek normális életet, hanem tiszta pára és macera a fertőzés miatt. Ismerkedés, szex off



ápr. 14. 23:19
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
70%
Ha ezt mondana akkor megint kinyilna a mezes bodon?
ápr. 15. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
31%
Életedbe nem ültél rá nyilvános wc-re seholsem, és strandon sem voltal.... mesélj még!
ápr. 15. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
91%
Ha egy hete nem beszeltetek, akkor már ráment. Konkrétan szakított veled.
ápr. 15. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
78%

Ez a sztori egyre furcsább.

Ennyire rettegsz a fertőzésektől, de nem esik le, hogy miért kenegeti magát Betadinnal?? Na ne ...

A másik: azt írod, hogy volt STD szűrés. Mi az, amit a Betadin kikezel de a szűrés nem mutatja ki?


Egyébként meg igen, erre ráment a kapcsolat. Szakítottatok.

ápr. 15. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
32%

Nem kaphatta el mashol, na, csak a hapitol. Ez a tortenet lenyege. Meg a dokino is odasugta a lenyeget: szemet, mocskos ferfi.

Mindenkeppen ezt akarja kihozni a kerdezo a tortenetbol.


39F

ápr. 15. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
78%

Vannak, amik szemölcsot okoznak, nem magas kockazatuak. Ezt bőrrel valo érintkezéssel is el lehet kaoni, nem ved tole a gumi se.

Pasitól kapta el, de kérdés melyiktol,mert evekig lappanghat. Nem kezd el burjánzani se.

Van, aki evekig nem volt pasival, aztan egyszer csak hpv je lesz, pedig se strand, se wc nyilvánosan.

A jódos dolog azert fura

ápr. 15. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem kamu a kérdés, de min. vannak benne erős csúsztatások. Ki a jó fene kenegeti magát Betadine-nal a fertőzések elkerülésére(?), és ráadásul szex közben? Egyáltalán hogy kell ezt elképzelni, lekerül a pasi gatyája, előkapja a Betadine-t a fiókból, és várni kell, amíg beszívódik? Hülyeség az egész, és a bullshit magyarázatot pont egy olyan hinné el, aki amúgy szűret nemi betegségekre, azaz, az átlagnál jobban parázik, és figyel az egészségére? Nem mellesleg, a szemölcsöt se veszi észre a párján? Egyébként meg, javítson ki vki, ha tévedek, de a szemölcsös HPV-k alacsony kockázatúak (nem tudom, van-e kivétel), a kérdezőnél meg magas kockázatúakat találtak… De az se túl életszerű, hogy a doktornő kb. uszítja az egyik felet a párja ellen, a fülébe sugdos. Le lehet pontozni, de én a lényegre azért nem válaszolnék, mert ahogy írtam már, ez így, ebben a formában szerintem nem történt meg, ahogy le van írva.
ápr. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
100%
Szóval 2 lökés közben betadint locsolt a micsodájára, vagy hogy kell ezt elképzelni? Még ha igaz is, neked nem volt furcsa? Magadba engedted gumi nélkül? Kamu az egész
ápr. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
85%

A betadine az új síkosító.

Azért szerintem egy kicsit csíp, nem?😆

ápr. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 A kérdező kommentje:

11. Nem, de tanúsíthatna némi megbánást, együttérzést.


14. Amikor betadine-nal kenegette magát én még nem tudtam, hogy HPV-s vagyok, bocsi! És mivel sosem használtam ezt a szert, nem is tudtam, hogy pontosan mire való. Pár napra rá, anyukám világosított fel. Ő azt mondta, hogy szerinte azért, kente magát, mert valakitől elkapott valamit, de én nem hittem el, hogy megcsalhatott. Már együtt voltunk régebb óta és bíztam benne... Csak ezek szerint felesleges volt.

ápr. 15. 10:15
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!