Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rámehet a kapcsolatunk erre a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rámehet a kapcsolatunk erre a HPV fertőzés témára ?

Figyelt kérdés

Monogám kapcsolatban élek 3 éve. Mármint én az vagyok. Évente járok rákszűrésre és a HPV-t is megcsináltatom. Eddig negatív voltam, de tavaly augusztusban már nem. Most 6 hónapra rá vissza kellett mennem rákszűrésre és most konkrét HPV tipizálást is csináltak, aminek az eredményén full kiakadtam.

8 féle magas kockázatú HPV-t találtak, ami számomra azt jelenti, hogy úgy megcsalt engem a párom, mint a huzat. Bár ezt tagadja persze. Mikor őt tesztelték, már neki nem volt, de a doktornő odasúgta, hogy a férfiak könnyebben, gyorsabban legyőzik.


Összevesztünk, elment otthonról, mivel az eredményt látva azt mondtam, hogy soha az életben többé nem akarom látni, hogy ezt tette velem.

Azóta másfél hete egy üzenetet sem küldött.

Igazából ezen is fenn vagyok akadva, ha valaki fontos és azt állítja szeret, miért nem keres. Tegnap írtam neki egy üzenetet, hogy ne hari, de nem kellett volna írnod valamit, bármit és nem nekem előre. Olvasta, de azóta sem válaszolt.


Szerintetek mit gondoljak, Ő vajon mit gondolhat?


Miért nem ír egy ne haragudj, sajnálom vagy tényleg bármit... Nagyon el vagyok keseredve, h önhibámon kívül, más miatt, ilyen helyzetbe kerültem és mégha szákítunk is vagy ha nem sem élhetek normális életet, hanem tiszta pára és macera a fertőzés miatt. Ismerkedés, szex off



ápr. 14. 23:19
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként ha ennyire könnyen le tudott lépni, akkor nem lett volna értelme folyamatosan megcsalnia és arra kényszerülnie. Nem ez látszik a viselkedéséből, hanem alaptalan rágalmazás sértettsége.
ápr. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
72%

Komikus, hogy te idiótázol le engem:-) Nos, megint csak egy aprócska felvetés: Ha mondjuk viszketett, égett neki, ki a bánat javasolt arra neki Betadine-t? Egy Canesten sokkal kézenfekvőbb ilyen tünetekre.


De igen, tudom, színigaz az egész sztori, ráadásul biztos vagy benne, hogy elkövetett dolgokat, kezeljük akkor úgy! Ha egy monogám párkapcsolatban meggyőződésem lenne, hogy megcsalt a másik, és ráadásul még meg is fertőzött, nem szólt arról, hogy nemi betegségre utaló tünetei vannak, akkor bármennyire is szerettem addig, megváltás lenne, ha nem keresne többet, és semmiképp nem írnék rá, hogy miért nem pedálozik… Bocsi, de egy szimpla szexkapcsolatban is elvárható, hogy tisztázzuk, van-e harmadik, negyedik, ill., szóljunk, ha vmi gyanús tünet van.

ápr. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 A kérdező kommentje:
32. Nem ismered. Teljesen más kultúra....! Hagyjuk. Én 100 %-ra tudom, hogy volt neki más. Nem uszodától kaptam. Nem járok ilyen helyre, srmtrandra sem. Max tengerpartra. Egyébként meg soha sehol nem ülök rá wcre és mindig kezét mosok és vagy fertőtlenítek. 37 évig soha nem volt bajom. Mellette meg hirtelen lett. Oké, hogy ennyire szeretnétek őt védeni, én meg tudok róla sok olyat, ami.... Eleve már a kapcsolatunk elején hazudott valamiben... Szóval nem újdonság ha nem őszinte.
ápr. 15. 18:10
 34/36 anonim ***** válasza:
100%
De ha ennyire biztos vagy benne, hogy megcsal, miért csak most adod ki az útját?
ápr. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
92%
Akkor milyen retkes rohadásért van kint kérdés?! Totál lényegtelen, hogy ki mint mond!
ápr. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
100%

Tulajdonképpen min megy itt a pattogás oldalakon keresztül? Szerinted 150% hogy megcsalt, akkor miért is várunk bármit is tőle? Szakítottatok, örülj már neki!


Lehet hogy elment ő is teszteltetni magát, neki 13 féle dolog lett pozitív és épp azokból kenegeti meg gyógyszerezgeti ki magát, nem? Hát ha eleve szex után Betadine-al kenegeti magát (életemben nem hallottam ilyet!), minimum egyértelműen magyarázza el, hogy mi van, addig nem lesz köztünk többet semmi... Valami irritációt biztos érzett magán ha ezt kezdte csinálni.


Aztán az is lehet elment a másik csajához.


Azt mondtad nem akarod többé látni. Akkor?

ápr. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!