Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a párommal vagyok unatkozom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párommal vagyok unatkozom mellettem. Akkor nem ő való hozzám?

Figyelt kérdés

Eddig olyan kapcsolataim voltak amiben rengeteget beszélgettünk pl szinte minden nap törtènt valami, extrovertált életünk volt, de ha nem is volt semmi még a semmi izgalmas volt mindegyik párommal.


A mostani mellett meg valahogy halálra unom magam nála, utálom ha tv-zni kell, meg a csendet is nala, meg azt a nyugger jellegű életet hogy max elmegyünk fagyizni vagy kajálni. De a fagyizás is mamámmal is izgalmasabb mint vele.

Ezzel a pasival várható hogy pár év mulva mentális leépülésm lesz vagy átmegyek ilyen mellett antiszocba introba? Vagy lehet mentális vagy bármilyen sérülésem?



#leépítő kapcsolat
ápr. 15. 07:12
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Jav unatkozom mellette.
ápr. 15. 07:12
 2/23 anonim ***** válasza:

Nem illetek össze, van ilyen. Az igényeidet érdemes kommunikálni a másik felé, mert lehet amúgy képes nyitni ő is.


Ha meg totál nem élvezitek egymás társaságát, akkor lehet külön utakat kell választani.

ápr. 15. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

De nem olyan hiába kommunikálok.


Ez olyan hogy pl exemmel kettesben is egy vacsora plusz haverokkal vagy hajnalban is élettel volt tele, vele meg nem az. Egy vacsora is szinte siralmas vele. Hétköznapi f.s csak.

ápr. 15. 07:24
 4/23 anonim ***** válasza:

Semmi kedved nincs hozzá, a kapcsolathoz sem, csak nyűglődés az egész, egy szenvedés.


szerintem ne nyűglődj mellette tovább, minek ha már most sem jó, mi lenne 10 év múlva?

ápr. 15. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Vagy pl ha elmentünk kocsival is valahova maga az út is izgalom élvezet volt másokkal, ezzel a pasival meg élettelen az egesz. Max zene meg szex. Azt érzem szinte szex is csak azert van hogy legyen történjen már valami kulönben nincs semmi élet.
ápr. 15. 07:27
 6/23 anonim ***** válasza:

Szerintem meggyőztél minket és magadat is!


Hagyd ott ne szenvedj tovább. Több időd marad mást találni.

ápr. 15. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Minek vagy vele, mi a motivációd?
ápr. 15. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Monogám hű, szakmailag ugyanott ugyanabban van mint én, illetve bőven magasabb szinten tanulhatok is tőle akár, külsőre tetszik, komolyak a szándékai, lehet vele tervezni, házépítés lakás mellett együtt, lehet rá számítani bármiben ha kell van ügyvéd orvos bármilyen kapcsolatrendszere, igy a gyerekünk is nagyobb fokú biztonságban lenne, meg lenne mindene, szeretnek a szülei, tesói, jól érzem magam a családjukban, mellette is tudok épülni pl magamnak kocsira gyűjteni, pl nem húz le hogy fizessem a bevásárlások felét meg ilyenek, értelmes kulturált haverjai baráai vannak, nem drogozni kocsmázni jár, hanem pl kosarazni de azt is úgy hogy bármikor beállhatnék én is, tehát nem tesz külön lapra sem hogy most haverokkal vagyok pá, hanem bármiben részt vesz velem.



Valojában ritka tipus mivel a legtöbb pali vagy igénytelen vagy lúzer vagy megcsalós söpredék, vagy drogos, vagy elso randin szexre vennének, a sok selejt barom közt ő még egy kincsnek is számít inkább.

ápr. 15. 08:17
 9/23 A kérdező kommentje:

Birom amugy mikor a gyk-ra kiirok 1 problémát akkor azt az egesz kapcsira ráhúzzák mitha más nem is lenne a kapcsolatban es szakits.


Egy kapcsolat altalában 50 problémábol meg 6000 jó dologból áll.

De 1 problema es a megannyi válasz hogy szakits.


Hát akkor majd felszed más pasi. Erre mást nem tudok mit mondani. Várom akkor mit hoz az élet

ápr. 15. 08:19
 10/23 anonim ***** válasza:
Sok jó tulajdonsága van.
ápr. 15. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!