Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a párommal vagyok unatkozom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párommal vagyok unatkozom mellettem. Akkor nem ő való hozzám?

Figyelt kérdés

Eddig olyan kapcsolataim voltak amiben rengeteget beszélgettünk pl szinte minden nap törtènt valami, extrovertált életünk volt, de ha nem is volt semmi még a semmi izgalmas volt mindegyik párommal.


A mostani mellett meg valahogy halálra unom magam nála, utálom ha tv-zni kell, meg a csendet is nala, meg azt a nyugger jellegű életet hogy max elmegyünk fagyizni vagy kajálni. De a fagyizás is mamámmal is izgalmasabb mint vele.

Ezzel a pasival várható hogy pár év mulva mentális leépülésm lesz vagy átmegyek ilyen mellett antiszocba introba? Vagy lehet mentális vagy bármilyen sérülésem?



#leépítő kapcsolat
ápr. 15. 07:12
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Az nem volt erre válasz... vagy maximum részben. De ha már erre fogod, akkor döntsd el, hogy az úgynevezett unalmas biztonság megéri-e azt, hogy feláldozd érte önmagad. (Hosszú távon egyébként nem fog működni.)
ápr. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

A kérdés az, hogy ilyen mellett leépülnék e mentálisan. Mert kezdek magamon ilyen jeleket (pl befordulások, kezdeti introvertáltság)észrevenni.

Tehát toxic és sérüléseket okoz, leépítő lehet ez?

ápr. 15. 14:20
 23/23 anonim ***** válasza:
Hosszú távon biztos, hogy lesz ennek hatása rád. Ez olyan, mint a cirkuszi állatoknál kb. egy idő után beletörődnek az életükbe és csak vegetálnak szinte.
ápr. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!