Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hatalmi törekvések a párkapcso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hatalmi törekvések a párkapcsolatokban?

Figyelt kérdés
David X, amerikai PUA guru szerint aki kevésbé szeret, az irányítja a párkapcsolatot. Ha jól emlékszem, David nem fejtette ki pontosan a Szabályok című könyvében, hogy miről van szó, de feltehetően arra gondol, hogy aki kevésbé szeret, az racionálisabban gondolkodik. Ezáltal jobban keresztülviheti az akaratát azon, aki fülig szerelmes, rózsazsín ködben él, és full az érzelmek vezetik, ezáltal befolyásolható.
ápr. 22. 14:20
A kérdező szavazást indított:
Igen, ez így van.
Nincs így.
13 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
67%

Ki mondja meg, mi alapján dönti el, hogy az egyik k mennyire szereti a másikat? Érzed te ugyanazt amit ő, valamilyen képességeid vannak? Nincsenek.

Vagy te saját magadról meg tudod állapítani ha szerelmes vagy, hogy jobban szeretted az exed mint a jelenlegit? Nem tudod.


Attól, hogy valaki használja az eszét a rózsaszín köd alatt attól még nem biztos, sőt nem igaz, hogy kevésbé szereti a párját.

ápr. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

#1


Hát szerintem lehet azt látni, hogy a két fél közül melyik van oda jobban a másikért...

ápr. 22. 14:24
 3/10 anonim ***** válasza:
52%
De te velük élsz, érzed azt amit az a személy? Véleményed lehet, de még nincsenek olyan képességeid addig nem beszélhetünk tényekről.
ápr. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

#1


Még valami:


Szerintem a rózsaszín köd alatt nem igazán használják az eszüket az emberek.

Erre egyértelmű bizonyíték, hogy a szerelmes ember (főleg, ha fiatal) mennyi butaságot csinál.

David valószínűleg arra célzott, hogy a másik fél, (aki nem, vagy nem annyira szerelmes) ezt a jelenséget a maga javára tudja fordítani.

ápr. 22. 14:31
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem, ez szimplán az alap személyiségeden múlik. A rózsaszín ködöt felesleges idevenni, ott a dominánsabb fél is más lesz, ha szerelmes, de 1-2 év alatt ez lecseng és ott már kialakul a dinamika. Attól még, mert az egyik fél határozottabb, mint a másik, lehet szerelmes. Pl én elég határozott vagyok, de szerelmes is, szóval a határozottságomat nem arra használom fel, hogy a másiknak szar legyen, nem kényszerítem olyan helyzetekbe, amik neki nem jók, érted. Aki nem szerelmes, az szarik a másikra, ennyi.
ápr. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Írtam, hogy attól, hogy használja az eszét még lehet szerelmes. Az a baj pontosan, hogy sok ember nem használja, hülyeségeket csinál a szerelem nevében. Az lenne a normális hogyha racionálisan is állna a párjához.
ápr. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
28%
Alapvetően szerintem is az iranyit akinek kevesbe fontos a kapcsolat azaz aki fuggetlenebb aki tudja, hogy barmikor lenne 1000 másik jelentkezo, aki latja, hogy a masik majd megpusztul erte. Szoval ez korrekt. Nyilvan tobbet enged az aki vakon, kodben koveti a masikat es semmi penzert nem akarna elvesziteni a parjat az konnyen alkalmazkodik.
ápr. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
43%

"Ki mondja meg, mi alapján dönti el, hogy az egyik k mennyire szereti a másikat?"

Ez nem valami nehéz, csak annak, aki nem foglalkozik semennyit pszichológiával, sose gondolkodott el önmagán, az érzésein, vagy a másikon.


Életem legkönnyebb dolga LÁTNI, az ORROM előtt, hogy ki mennyire szereti a másikat.


"Vagy te saját magadról meg tudod állapítani ha szerelmes vagy, hogy jobban szeretted az exed mint a jelenlegit? Nem tudod."

Pfú ember. Szerintem te nagyon analfabéta vagy az érzelmekben... Te semmit nem látsz ezekből, és azt hiszed, a többi ember is ilyen vak, és azt hiszed ez a normális, és ez van mindenkinek.

ápr. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem annak, hogy ki a dominánsabb, határozottabb egyéniség egy párkapcsolatban, semmi köze ahhoz, hogy ki szereti jobban a másikat.
ápr. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
52%
Igen, igaza van. Ettől még aki erre tudatosan odafigyel és fel is használja, az egy féreg.
ápr. 23. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!