Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezért elhagynátok a csajotok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezért elhagynátok a csajotok?

Figyelt kérdés

Pár hónapja vagyunk együtt a barátnőmmel, és nem túlzok azzal, hogy még nem éreztem ilyet, ugy erzem megszerettem. Viszont bevallott olyan dolgot, hogy egyszerre volt kettővel is már. Nos olyasmi nem zavar egy lányban, ha már volt szerelmes és lefeküdt a barátjával, de egy ilyet bevallani...Úgy érzem félre ismertem, és emiatt kurvának nézem most totál, főleg ha elkepzelem, hogy egyszerre szopatták és nyomták is. Ti szakítanátok vele emiatt?

És ne jöjjön szerintem senki azzal, hogy a múlt az múlt, egy rendes lány nem csinál ilyet! Én meg nem akarok az lenni, hogy majd ha már gyerekeink is lesznek, elválunk amiért megcsalt, mert aki ilyesmit ki próbál, ennyire f*sz imádó, az előbb utóbb úgyis megcsal. Vagy csak én gondolom túl?



ápr. 27. 20:41
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Nem hagynám ott.
ápr. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

Magyarok 🤣 mer külföld valóban más.

Ez egy szexuális vágy, amit 2 megfelelő emberrel kiprobált és pont. A legtöbb pasi is dugnak 2 nővel, ha lenne rá alkalma. Tudom, az más, az nem könnyűvérű hím kva.

Semmi köze ennek ahhoz ki mennyire hűséges vagy épp milyen hamar fekszik le valakivel (én egyszer szexeltem második randin, 6 év kapcsolat lett belőle, sose csaltam volna meg...sajnos meghalt).

Nem bírod elfogadni akkor nincs dolgod vele...talál olyat aki nem ilyen begyöpösödött.

Ezt meg nem kéne avval keverni aki pénzért dug kuncsaftokkal.

Biztos neked semmi extra fantáziád nincs. Persze pasiba is sok prűd van.

N 32

ápr. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:

Szóval az k&rva aki pénzért baszik, akit egyszerre szopatnak-basznak a hátsó ülésen, az csak múlt, és szexuális vágy. Titeket látott már orvos egyébként?:D

Egy nő viselkedjen úgy mint egy nő! Egy nőt addig lehet nő számba venni amíg úgy viselkedik. És nem a külföldre előre értettem, hanem a nem roma származásúakra példa. Náluk nincs az mint a magyaroknál, hogy első randin dugnak. Második randi után, te is basztal, tapsold meg magad. Szégyen. És ilyen emberek nevezik magukat nőnek. Ha nő lennék, biztos nem adnám le magam minden jött mentnek már az első randin, hogy aztán csaj annyit mondjanak rám "Ez a csaj is megvolt".

ápr. 29. 13:02
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
De pasiként dughatsz jobbra-balra, az menő, mi?
ápr. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
76%

Sose fogom megérteni ezt a "nő az ODAADJA magát" amikor lefekszik valakivel ..az a baj ezzel az őskori felfogással hogy egyáltalán nem tartalmazza a nő saját szexuális vágyait,csak mint hogyha a szex kizárólag a férfi kedvéért történne.... esküszöm kiraz a hideg hogy 2024ben még itt tartunk.... nehéz elképzelni hogy egy nő szereti ha megdugják vagy leszop valakit? Nehéz elképzelni hogy mindkettő srác tetszett neki és megkívánta őket??

Remélem talál valakit szegény lány aki felismeri hogy vannak szexuális vágyai és nem attól teszi fuggővé a női mivoltát hogy neki csak elszenvedője kell legyen a szexnek,mert ne adj isten ha élvezi akkor egy rohadt k...🤦

ápr. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
22 vagyok. Vicc vagy ember 🤣.
ápr. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!