Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan viszonyulnál külföldi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kekszakall kérdése:

Hogyan viszonyulnál külföldi párodhoz, akivel nem tudsz verbálisan kommunikálni, mert nem tud semmilyen közlekedő nyelvet? F28

Figyelt kérdés

Egy ideje együtt vagyunk. Alig tudok vele beszélni. Nem tanul angolul, vagy legalábbis nem megy neki.

Belemerülnétek egy ilyen kapcsolatba?


máj. 1. 08:43
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

😂😂😂😂

Hogy lenne a párom? Postán rendelt feleség?

máj. 1. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Kommunikáció lehetősége nélkül nem mondanám a páromnak...

Ha neki nem megy, te is tanulhatsz az ő nyelvén, mármint, ha fontos neked!

máj. 1. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
92%
Elkezdenék tanulni én szuahéli/arab/thai/kongó nyelven, lehet, majd oda kell emigrálni az asszony miatt.
máj. 1. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Olyasmi. 'Összekerültünk'.
máj. 1. 08:47
 5/25 A kérdező kommentje:

Japán.

Angolul mégiscsak könnyebb. Ráadásul ő jött Európába, fordított helyzetben biztosan elkezdenék japánul tanulni.

máj. 1. 08:49
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Egy keresztény felekezetben találkozzam még anno vallásos koromban egy sráccal, akinek a felesége román volt. Mondta, hogy amikor megismerkedtek, egy szót nem tudtak beszélni, mivel ő nem beszélt románul, a csaj pedig nem beszélt magyarul.

Kérdeztem tőle akkor hogyan beszéltek egymással?

Azt mondta, hogy mutogattak. 😅


De aztán a végére helyreálltak a dolgok. Már nem emlékszem, hogyan, de talán elkezdték egymás nyelvét, gyerekük is született.


A lényeg az, hogy a fenti történet igazolja, hogy a szerelem valami szavakon túli hatalom, de emberségünket mégis abban éljük meg, hogy nyelvet, (jobb esetben nyelveken) beszélünk.


Szóval a kérdésre válaszolva:

Eleinte humorosnak gondolnám a helyzetet, de aztán jó lenne valami közös nyelvet találni. Ha erre nem képes, akkor szakítanék.


Ami pedig az angolt illeti: sosem volt még olyan könnyű angolul tanulni, mint ma. Csak az nem tanul meg angolul, aki nem akar. Ha a csaj szerelmes beléd, már csak ez is motiválni fogja.

Na, meg te is tanulhatnád az ő nyelvét, lehet az meghozná kedvét a tanuláshoz.


Egyébként jelenleg hogyan komminikáltok?

Többségében ti is mutogattok?

máj. 1. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
32%

Ja kérem, ha ilyeneken fennakadsz, hogy ő jött Európába, akkor hagyd a fenébe. Ez egyenes úta az "ő többször zuhanyzik nint én, fizessen több rezsit vagy egyen kevesebbet" vitákhoz.

Angulu ki szerint könnyebb? Szerinted? Mert szerinte meg japánul!

máj. 1. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

#5


Wow, japán? Szuper!


Én japánul is tanulok. :)


Amúgy úgy tudom, Japánban nem fektetnek nagy hangsúlyt az idegen nyelv oktatásra, mint ahogy annyira Magyarországon sem...


Hát igen, más az, amikor valaki olyan kultúrából jön, ahol az anyanyelve a meghatározó. Mondjuk, egy hétköznapi amerikai ember is ilyen lehet. Aligha beszél nyelveket.

Szemben az északi országokkal pl. svédek, akik ha jól tudom, jól beszélnek angolul. #6 voltam.

máj. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

#6


Szép sztori, köszi!


Igen, teljes értékű kapcsolat egyik feltétele a felek közötti aktív, folyamatos kommunikáció. Én ezt nagyon igénylem. Azt érzem és látom, hogy ő nem igényli, számára nem fontos.

máj. 1. 08:57
 10/25 A kérdező kommentje:

#7


Picit személyeskedsz, nem igazán érvelsz logikusan.

máj. 1. 09:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!