Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak akkor szeretne találkozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kekszakall kérdése:

Csak akkor szeretne találkozni, ha lefekszünk egymással. Ez normális egy komolynak tervezett kapcsolat esetében? Nem szégyenlem a kérdést, noha én vagyok a férfi(20+).

Figyelt kérdés

Nem igazán kedveli a közös programokat, beszélgetni nem szoktunk. Nem bánná, ha találkozásaink ideje csak 'azzal' telnének el.

Az utóbbi észrevételem miatt gondoltam úgy, hogy beugratom.


Megkérdeztem, felmehetek-e hozzá ma. Igent mondott. Majd leszögeztem, ne sexeljünk, enervált vagyok. Erre úgy reagált, hogy akkor találkozzunk egy másik napon.


máj. 1. 16:27
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

#10


Aha..

Tönkretesz. Tudja, hogy őt mindig elővehetem, így nem keresek más csajt. Ez az én gyengeségem.

Augusztusban lesz harmadik éve hogy leparkoltam nála. Ezalatt az idő alatt egy normális nővel megélhettem volna a párkapcsolat teljességét.

máj. 1. 17:22
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Te hagyod hahó!! Legyen már több önbecsülésed
máj. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Vagyis ha esetleg megbetegszel és nem akarsz/tudsz szexelni akkor akár hetekig nem találkoztok? És szerinted kapcsolatban vagy. Nem, nem vagy. Illetve szexkapcsolatban. Ebből szakítás lesz, ha nem most akkor majd valamikor. Nem érdekled őt, csak jól kielégíted.. Ennyi vagy neki.
máj. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Ez nekem nőként nagyon fura, én képtelen vagyok olyan pasival évekig szexelni, akibe nem szeretek bele. Vagy fordítva, képtelen vagyok nem beleszeretni valakibe, akivel évekig szexelek. Persze mások vagyunk, és ahogy írod úgy tűnik ő nem szeret téged.. fura.
máj. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

#14


Szerintem úgy tekint a szexre, mint a szerelem elsődleges megnyilvánulási formájára.

Egyszer megkértem írja le, mik a prioritások egy kapcsolatban. Itt a válasza :

1. : szex

2. : szerelem

3. : lelki kötődések és ezek realizálása


Szóval más férfival is így működne, valszeg.

máj. 1. 18:29
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Oké, de egy komoly kapcsolatban szerintem egyáltalán nem normális, ha szex nélkül találkozni se akar.. de ha szerinted normális, akkor nem tetted volna fel te se a kérdést.
máj. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

#16


Igen, engem ez nagyon zavar.

máj. 1. 18:40
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
De figyelj, nem is beszélgettek, nem csináltok semmit csak szex.. szerintem neked is egyértelmű, hogy ez nem kapcsolat, ez semmi. Még egy prosti is beszélget szerintem a kuncsaftal. Neked kell döntened, hogy jó ez neked és így élsz, vagy keresel valakit, akivel kapcsolatban leszel, nem ilyen semmiben.
máj. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Miért vagy vele 3 éve ha egyértelműen csak a testi kielégülésére vágyik és semmi lelki, szerelmi dologra?
máj. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
0%

Tudsz változtatni, taktikával.

De nem gyenge idegzetűeknek való ez a módszer.

Egyszerűen közlöd vele, mikor hív, h programod van. Először legy titokzatos, de mondd azt utana, hogy megismertél valakit, aki komoly kapcsolatot akar.

Es ismerkedj is, es ha latja h boldog vagy mással es mas varosba utazol a masikhoz es teszel happy képeket a facebookon, légy nyugodt, hogy több mindenre lesz hajlandó, de kell érezze, hogy elveszít és más hajlandó arra, amire ő nem.

Ezek szerint nem akar bevállalni hivatalosan, nagyon gáznak tarthat téged, lehet anyagi dolgok miatt, vagy kinézet stb, de a szexben ezek szerint tehetséges vagy, ha nem tudott helyettesíteni .

Úgy néz ki nem szeret, de amit elő tudsz csikarni belőle, a versenyszellem, stb, de hogy ez meddig tart nála?

Amíg rájön, hogy a másik nem igazan kell neked es akkor megnyugszik megint es újból hanyagolni fog!

máj. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!