Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak akkor szeretne találkozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kekszakall kérdése:

Csak akkor szeretne találkozni, ha lefekszünk egymással. Ez normális egy komolynak tervezett kapcsolat esetében? Nem szégyenlem a kérdést, noha én vagyok a férfi(20+).

Figyelt kérdés

Nem igazán kedveli a közös programokat, beszélgetni nem szoktunk. Nem bánná, ha találkozásaink ideje csak 'azzal' telnének el.

Az utóbbi észrevételem miatt gondoltam úgy, hogy beugratom.


Megkérdeztem, felmehetek-e hozzá ma. Igent mondott. Majd leszögeztem, ne sexeljünk, enervált vagyok. Erre úgy reagált, hogy akkor találkozzunk egy másik napon.


máj. 1. 16:27
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
50%
Ez egy nagyon hidegvérű, kalkulált ribizli, csak nálad nem látja érdemesnek, hogy bedobja az egész tudástárát mert semmibe vesz
máj. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

#21

80% kb, hogy neki sincs más, mivel minden nap ír, többször is. Nem igazán látok jeleket sem, viszont több Facebook oldala is van, telefonjaiba (4 db) tilos belenéznem, csak esti órákban hajlandó talizni (hétvégén is).

1 dolgot azért nem említettem: japán, angolul nem tud.

Japánul tanulni nehezebb, mint angolul, ráadásul kb minden fiatal beszél manapság angolul. Így jött össze a három év, azaz vártam, hátha mégiscsak tudunk kommunikálni vhogyan. De nem.


Nevet változtatott mielőtt Mo-ra költözött, állítólag se apja/anyja, senkije sincs, teljesen új életet kezdett itt tehát.

Szóval eléggé komplex a dolog, elintézni azzal, hogy egy ő rafinált ribizli, talán nem szerencsés.


Ez egy olyan oldal, ahol lehet személyes/kapcsolati problémákat megosztani. Kérlek, ne jöjjetek azzal, hogy miért itt keresek megoldást.

máj. 1. 23:50
 23/24 anonim ***** válasza:

Persze, h véded mert szereted.

Ha több facebook oldala van es a telefonjaiba tilos belenézned, akkor hidd el h többel kavar.

Több fut hozzá így mint te.

De szent, tudom. Glória van a feje felett. Hat dehogy ribi.

Latom dühös vagy arra aki választ ad, tippet es lepontozod!

Felőlem csinalj amit akarsz a japánoddal es állj sorba nála életed végéig!

máj. 2. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Es az, h mindennap ír, nem jelent semmit! A volt baratom nemcsak mindennap írt, de órákat, napokat beszelgettünk, es megis naponta megcsalt.
máj. 2. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!