Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Tisztában vagyok azzal, hogy minden kapcsolat az elején más mint a későbbiekben, de az én párom hatalmas nagy fordulatot vett. Kapcsolatunk elején éreztem, hogy nagyon szeret, boldog is voltam, kissé eltudtam felejteni a problémáim melyek más dolgokból adódtak. Viszont most, az utóbbi pár hónapban nem érzem a szerelmét, azt hogy törődne velem. Okot nem adtam rá, hogy hanyagoljon. Sajnos beszélgetni sem lehet vele, komolyab témáról, konkrétan erről sem. Eddig lehetett. Mindenben a kedvében járok, pont azért, hogy egy olyan szinten legyen a kapcsolatunk mely, normálisnak tekinthető. De ő nem fektet energiát bele.

máj. 10. 19:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Akkor keress mást!
máj. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát először is szeretném igazán tudni mi a problémája. De ha konkrétan rákérdezek megsértődik ezért hanyagolom a témát, de már nem bírom. Szeretném tudni azt hiszem megérdemlem az öszinteséget, de nem tudom hogyan adagoljam be a nem tetszésemet.
máj. 10. 19:47
 3/10 anonim ***** válasza:
50%
Beszélnék vele őszintén . Lehet az is hogy van valami problémája a kapcsolatotokkal,vagy pedig a magánéletébe.
máj. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Tudom hogy a magánéletében van probléma. De ezek szerint ez ennyire kihat a kapcsolatunkra?
máj. 10. 19:54
 5/10 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolat alapja a kommunikació. Ha nem hajlandó beszélni sem veled, mar bukó a dolog!
máj. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Tisztában van nagyon is az érzéseimmel, hogy mindenben támogatom. Talán ezért hanyagolja most a kapcsolatunk. Mármint, természetesen ahogy az ideje engedi velem van, mivel sokat dolgozik, de van problémája valóban. Lehet én vagyok türelmetlen. Nem szeretnék én is egy problémává válni számára, de nem bírom magamba temetni sokáig azt, hogy van olyan hogy megfeledkezik rólam. Gondolok itt arra, hogy hívom és nem veszi fel. Majd jó pár óra múlva újra hívom azt mondja elfelejtett vissza hívni. Ilyen csak két esetben történt, mert felveszi vagy ha éppen nem tudja, vissza hív. De vannak napok mikor úgy látom és érzem, mintha nem önmaga lenne.
máj. 10. 20:00
 7/10 anonim ***** válasza:

Hát nem kéne hogy ezt rád vetítse ki ez nagyon nem jó,de ez még csak a jobbik eset.

Lehet hogy bele unt a kapcsolatotokba is és azért nem szeretne több energiát belefektetni már

máj. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk már kamaszok ha a kapcsolatba unt bele akkor mondja meg, ezt is közöltem vele. Igazságtalannak tartanám, ha így lenne és húzná, halasztaná a dolgot.
máj. 10. 20:47
 9/10 anonim ***** válasza:
Mégis mit vársz tőlünk? Azt mondtad nem lehet vele beszélni, nem mondd neked semmit. Mégis mit mondhatnánk még? Próbálkozz még 100x, aztán hátha megunod és képes vagy szakítani....
máj. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Valami döntést hozzál! Mondd neki, teneked értékes a kapcsolatotok és szeretnél vele kapcsolódni továbbra is, de ő ezt megakadályozza. Vagy elmondja 1 héten belül, mi baja, vagy elmegy veled párterápiára, és ott mondja el, vagy szakítasz vele, mert egyoldalú a kapcsolat.

Kb. ezt tudod csinálni.

máj. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!