Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg olyan gáz azt kérni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg olyan gáz azt kérni, hogy legyen rövidebb a körme? Miért kell olyan dolgokat ígérni, amit nem tart be? Miért kell ebből ekkora vitát generálni?

Figyelt kérdés

A barátnőm szereti, ha hosszabb a körme, akár mű, akár csak a saját, de géllakkal. Viszont többnyire hegyesebb formát választ, mondván , hogy jobban áll neki, ami viszont nekem annyira nem jó, mert hát bizonyos helyzetekben eléggé meg tud vele karmolni, és hát egyáltalán nem mondanám ezt élvezetesnek. Amikor rövidebb neki, akkor tök mindegy milyen formájú a körme, úgy még soha nem sikerült megkarmolnia véletlenül.

Megpróbáltam megkérni, hogy válasszon valami rövidebbet legközelebb, de nem igazán sült el jól. Az első reakció az volt, hogy kiborult, mert nem gondoltam volna, hogy én is korlátozni akarom, hát tudom, hogy milyen volt vele az exe, ő nem szeretné megint azt átérni. Aztán így megmagyaráztam neki, hogy nem korlátozni akarom, csak nem szeretem, hogy így szex közben megkarmolja a hátamat, fáj, pár nappal később is megérzem, tök kellemetlen. Korábban is szóltam már neki, csak a szokásos választ kaptam, hogy ő igyekszik jobban vigyázni(aminek nincs semmi látszata, nem tud erre koncentrálni), nem akar bántani, meg mindig be szokta kenni a sérüléseket. Én megint megkértem, hogy azért mégis jobb lenne a rövidebb köröm, úgyis másnap megy körmöshöz, azt mondta, hogy jó, megígéri. Erre másnap hazajön a szokásos hosszú körömmel...

Tökre kiakadtam, mert megígérte, hogy nem lesz hosszú, erre mégis, tök higgadtan megkérdeztem, hogy ez mégis mi, előző nap nem ezt ígérte. És erre visszatértünk oda, hogy ne korlátozzam, csak azért ígérte meg, mert erőltettem a témát, ő megmondta, hogy vigyázni fog, hogy ne csikarjon, nem is érti miért voltam kiakadva. Én ezek után este nem akartam lefeküdni vele, szóval ő meg megsértődött mondván, hogy direkt büntetni/zsarolni akarom és amúgy is hisztis vagyok. Ráadásul azóta (4napja) este alvás közben nem akarja, hogy megöleljem, mondván, hogy "összenyomom"(érdekes, eddig egyszer sem mondta), külön takaró alatt alszunk, és mostmár ő se kezdeményez együttlétet, amikor én kezdeményeztem meg cinikusan visszautasított azzal, hogy nem akarja, hogy a körme zavarjon.

Teljesen nonszensz a viselkedése. Két éve vagyunk együtt, abból másfél éve együtt is élünk. Nem hiszem el, hogy napokig kell ezen a kérésem problémázni. Ezen kívül nem volt semmi konfliktusunk mostanában, ez így egyik napról a másikra jött.


Vagy most tényleg olyan gáz volt a kérésem? Akkor miért ígérte meg, hogy rövidebb lesz ezúttal a körme, ha nem tartotta be? Komolyan én lennék a hisztis?


máj. 10. 22:23
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
70%
Kiakadtál... felesleges ezen kiakadni. Szerintem ahhoz nincs jogod, hogy megmondd neki, hogy mit kezdjen a saját testével, mit tegyen rá, Ahhoz van jogod, hogy elvárd, hogy téged ne bántson. Tehát, a legtöbb amit kérhetsz, hogy NE KARMOLJON, nem azt, hogy ne hordjon azt, amit ő akar. Aztán ha sose figyel rá, semmibe veszi a jelzésedet, döntsd el, hogy ez neked váló ok e. Ha igen, szakítás, ha nem, akkor fogadd el. Ez a két valódi felnőtt opció van kiakadások helyett.
máj. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
70%
Engem idegesít a műköröm, nem praktikus, de ez én vagyok, van aki meg nem bír nélküle élni. Nem is értem, az embernek annyi baja lehet, ezeket hogy nem lehet megbeszélni, a barátnődet nem értem mit kell ennyit drámázni, tipikusan ha nincs akkor majd ő csinál problémát.
máj. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
70%
Mindkettőtök eléggé hisztis, kínos volt olvasni ezt az egész írást.
máj. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

#1 Leginkább azon akadtam ki, hogy megígérte, hogy rövid lesz a körme, de ennek ellenére mégis hosszút csináltatott. Az zavar ebben az egészben a legjobban, hogy a képembe hazudott.

Nem a megjelenését szeretném korlátozni, de egyszerűen rohadt ügyetlen hosszú körmökkel, mindig karmol, és fizikailag fájdalmas. Én elhiszem, hogy nem direkt csinálja, szex közben nem tud erre (eléggé) figyelni, mindig bocsánatot kér, nagyon sajnálja és stb. És igen, rosszul esik a tény, hogy tudja, hogy nem tud figyelni eléggé, tudja, hogy fáj, ha megkarmol, tudja, hogy nem szeretem, ha fáj, nem vagyok mazochista, tudja, hogy rövidebb körömmel nem lenne semmi baj, meg lenne oldva a probléma, erre mégis olyan "kiegészítőt" választ, amivel fájdalmat fog nekem okozni akaratlanul is. Én sem viselek semmi olyat szex közben, ami neki kényelmetlenséget/fájdalmat okozna, figyelek rá. Rosszul esik, hogy ez nem kölcsönös, mert neki fontosabb, hogy csinos körmei legyenek, aztán el vagyok intézve azzal, hogy de ő bekeni a sebeket, meg majd figyel...

máj. 10. 23:01
 5/29 anonim ***** válasza:
87%
Igazad van én se viselném el a karmolàst és a nagy körmöket a nőd egy tini szintjén van, komolytalan, érthetetlen, nekem ilyen nő nem kéne.
máj. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
25%
Nincs hosszú körmöm, de ha valaki elő akarna írni, milyen körmöm lehet, igencsak morcos lennék.
máj. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
De, tudna rá figyelni... Ez hülyeség, hogy nem tudna. Beszéld meg vele, hogy tartja e magát a szavához, hogy figyel majd rá, vagy nem? Ha semmit nem változtat mégis mit vársz tőlünk?
máj. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

#8 Szép és jó, hogy tudNA, de nem tud. Teljesen elfelejtkezik magáról, és már is ott a baj.

Én itt gyakorin nem a megoldást várom, hanem érdekelt, hogy külső szemlélők szerint túlreagálom-e a helyzetet.

máj. 10. 23:10
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Hát ő nem tisztel téged az fix. Ha a páromat zavarja valami amit szeretek akkor kompromisszumot kötök vele. Ez nem csicskaság. Ha nem engedtek mindketten akkor vége lesz. Ha meg hisztizik továbbra is anélkül, hogy le lehetne vele ülni beszélni, akkor kidobnám.
máj. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
90%

#6 De a kérdező nem korlátozni akarja. Itt az a baj, hogy a csaj ügyetlen a nagyobb körmökkel, hiába figyel, mindig megkarmolja a kérdezőt, akinek ez fizikailag fáj. Ennek apropóján a kérdező MEGKÉRTE a lányt, hogy legyen már akkora körme, ami nem okozza ezt a gondot. Kis megdumálás után a csajszi belement, megígérte, erre mégse.

Nekem is szrul esne, hogy SZÉPEN MEGKÉREM a párom valamire, belemegy, megígéri, aztán hazajön azzal, hogy mégse. Nyilván rosszul esik egy megszegett ígéret, meg az is, ha nem figyel a partner a testi épségedre.

máj. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!