Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom úgy érzem mostanában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom úgy érzem mostanában elhanyagol szakítsak vele vagy ne? De ha ezt meg akarnám vele beszélni tudom hogy ő sértődne meg.

Figyelt kérdés
2010. nov. 24. 23:42
1 2
 1/14 Szenthelyi Árpád válasza:
Igen.
2010. nov. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem foglalkozik veled, azt a következőt jelentheti:

- Nem ér rád

- Kezdesz unalmas lenni neki, azaz nem nyújtasz felé annyit, hogy fent tartsd az érdeklődését.

2010. nov. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

2. vagyok. Ha valami gáz, van ne a másikat hibáztasd mindig elsőre, hanem keresd a hibát.


Durva hasonlat: Autó is valami előzmény által válik roncsá, nem a gyártók tervezték olyanná.

2010. nov. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
most az van hogy most hétvégén nem akar találkozni velem pedig mindig hétvégén találkozunk
2010. nov. 25. 00:00
 5/14 A kérdező kommentje:
vagy hagyjam és ne sértődjek meg rajta hátha csak ki akar kapcsolódni én meg hátráltatnám?
2010. nov. 25. 00:02
 6/14 anonim ***** válasza:
korotok?
2010. nov. 25. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Moszuke ***** válasza:

marhára szeretheted őt ha az első hullámvölgynél lelépnél..


lépj is le szerintem.

nálad jobbat érdemel a csávó akárki is az.

2010. nov. 25. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Mióta vagytok együtt?

Ha már régebb óta, nem kell azonnal szakítani.

De annyiban se hagyd, jogod van ahhoz, hogy legyenek igényeid. Kommunikálj, és ne hagyd magad "lerázni". Ha nem kiabálsz, ne sértődhet meg, mert nyugodt hangnemben elmondod, ha valami Téged bánt/zavar, és megkérdezed az okát.

Ha arrogáns, és nem akar erről beszélni, akkor kezdhetsz aggódni, akkor lehet, hogy már nem szeret, vagy félrelép.

2010. nov. 25. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
65%
Szóval eddig mindig találkoztatok hétvégén, de most nem akar. Nyilván dolga van, vagy csak magában akar lenni. Ez nálam nem az elhanyagolás kategóriába esik.
2010. nov. 25. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Másodiknak üzenem hogy nem értek vele egyet. én azért hanyagoltam mert épp volt elég problémám nélküle is. amikor szová tette elmondtam. de semmi köze nem volt ahoz hogy nem szeretem. Különben ha besértödik és nem mondja mi a gondja akkor van rá esély hogy nem akar téged annyira. de probálj vele beszélni kulturáltan. akkor talán nem sértödik be.
2010. nov. 25. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!