Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom úgy érzem mostanában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom úgy érzem mostanában elhanyagol szakítsak vele vagy ne? De ha ezt meg akarnám vele beszélni tudom hogy ő sértődne meg.

Figyelt kérdés
2010. nov. 24. 23:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Inkább válaszd az arany középutat a sértődés és a beletörődés közt: beszélj vele erről. Fontos, és tényleg előítéletmentes tanács, hogy előbb nézz szét a saját házad táján, hátha találsz ott valamit, ami megoldást jelenthet erre.:)
2010. nov. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Szerintem a legjobb módja annak, hogy megtudd a választ az, hogyha megkérdezed tök ismeretlen emberektől interneten, úgy hogy még a részleteket se írod le. De van egy mégjobb módszer is, kérdezd meg sms-ben józsi barátot, vagy maunikát, vagy kérd meg az aktívos srácokat, hogy ez legyen a szavazás témája.
2010. dec. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
szerintem hagyjad a srácot... ha próbáltad vele megbeszélni, és ő inkább megsértődött, akkor ez már elég sz@r ügy. amikor nekem volt kapcsolatom, az én barátom is elhanyagolt egy idő után. teljesen normális hangnemben közöltem vele, hogy szeretném ha többet törődne velem. nem érdekelte. én pedig szakítottam. szerintem találhatsz még olyan srácot, aki jobban megbecsül téged ;)
2010. dec. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Jobbágy Károly: Tanítás


Aki szeret,

Annak varrd fel a szakadt gombját,

Mert könnyen meglehet,hogy

Felvarrja más.


Aki szeret,

Annak hallgasd meg gondját-baját,

Mert könnyen meglehet,hogy

Meghallgatja más.


Aki szeret,

Azzal ne légy morc, goromba,

Mert könnyen lehet,hogy

Rámosolyog más.


Aki szeret-szeresd!

S öleld meg naponta,

Mert könnyen lehet,hogy

Megöleli más.


És akkor,hidd el,

Nem ő a hibás!

2010. dec. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!