Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyetértesz ezzel? Fiúk és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetértesz ezzel? Fiúk és lányok véleményére is kíváncsi vagyok.

Figyelt kérdés

Van olyan lány aki nem csal meg,nem hagy ott,rólad álmodozik,és nem írogat más srácokkal ha már egyszer veled van.Nem várja el,hogy tökéletesen nézz ki minden nap és,hogy állandóan jó kedved legyen..csak tudod mi a baj?Ezeket a lányokat szarjátok le a leginkább....



(én már tapasztaltam párszor...)

18/L


2011. jan. 3. 18:31
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, és igen, engem is leszarnak.
2011. jan. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
15/L vagyok, ezt az előbb el felejtettem oda írni.
2011. jan. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:

mert még buták vagytok az élethez és nem tudjátok azt,hogy kivel kell kezdeni.

24/ff

2011. jan. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
ez úgy működik hogy akik ilyenek azoknak 90%-ban olyan csávó fog megtetszeni aki leszarja őket
2011. jan. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, és igen leszar az a srác akiért feladnék minden mást az életemben.............:(

20/L

2011. jan. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
és hol maradnak a rendes srácok?
2011. jan. 3. 18:36
 7/30 anonim ***** válasza:
Mindenki megtapasztal párszor az életben ilyen dolgokat. Ez is azt jelenti, hogy azzal az illetővel nem érdemes foglalkozni, mert nem hozzád való. Nekem is törték össze a szívem, volt aki kihasznált. De én már ezt megtanultam úgymond hasznosítani a jövőbeli kapcsolataimban. Már tudom, hogy mire mit lépjek, hogy mikor is vagyok fontos egy férfinak. Így már nem csalódok akkorát, ha összeakadok egy nemnormális alakkal.
2011. jan. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 Bretso ***** válasza:

Nem értek egyet. Ráadásul még általánosítani is akarsz, lehet csak az a baj, hogy ostoba vagy?


Nekem is van barátnőm, nem csal meg, nem hagy ott, rólam álmodozik, nem írogat más srácoknak, nem várja el, hogy tökéletesen jól nézzek ki minden nap és jó kedvem legyen, és nem szarom le, hanem szeretem, mindennél jobban.


Na hopp, megdőlt az elméleted? Ki hitte volna...

2011. jan. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
a rendes srácoknak meg szintén olyan lányok tetszenek akik leszarják őket szóval ördögi kör ... :D
2011. jan. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a rendes srácok nem mernek senkivel se szóbaállni, nem tudom. De az is lehet, hogy nem érzik, hogy ahhoz hogy ilyen legyél nekik is adni, tenni kell valamit, hanem természetesnek veszik, hogy te ilyen vagy akkor is ha ők semmibe vesznek.

Próbáld meg az eljén ne teljesen leleplezni magad.

2011. jan. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!