Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyetértesz ezzel? Fiúk és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetértesz ezzel? Fiúk és lányok véleményére is kíváncsi vagyok.

Figyelt kérdés

Van olyan lány aki nem csal meg,nem hagy ott,rólad álmodozik,és nem írogat más srácokkal ha már egyszer veled van.Nem várja el,hogy tökéletesen nézz ki minden nap és,hogy állandóan jó kedved legyen..csak tudod mi a baj?Ezeket a lányokat szarjátok le a leginkább....



(én már tapasztaltam párszor...)

18/L


2011. jan. 3. 18:31
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
én is olyan lányokba lettem szerelmes akiknél nincs esélyem/leszartak... most mi lesz? gyorsan kiírok egy kérdés h miért szarja le az összes lány a rendes fiúkat.
2011. jan. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:

Na én mondjuk kimondottan rendesnek tartom azt akibe beleszerettem, de ettől még leszarja, hogy szeretem, vagyis mit csináljon, ha ő nem szeret...

18:36-os voltam.

2011. jan. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:

18:37es köszönöm!:)

18:38as pedig nem vagyok ostoba,és nem általánosítok,persze hogy tudom,hogy vannak rendes srácok(ezek szerint te is az vagy),ráadásul a környezetemben is,párkapcsolatban.

úgy látszik csak engem kerülnek el...

2011. jan. 3. 18:43
 14/30 A kérdező kommentje:
nem történt most semmi változás, ne hirtelen felindulásból írtam ki,nem is én fogalmaztam,csak megláttam,rám igaz volt,kíváncsi voltam mások hogy állnak hozzá...ennyi.
2011. jan. 3. 18:45
 15/30 anonim ***** válasza:
51%

Én is ilyen vagyok és engem is leszarnak... hát na... ez van... a pasiknak a ribancok kellenek =(


20/L

2011. jan. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
abszolút egyetértek... és én is ilyen vagyok...
2011. jan. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok és már 3éve imád a párom:)

Egyet értek,csak jó helyen kell keresgélni;)

2011. jan. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 Rendesfiú/19 ***** válasza:
Én utálom a ribiket és rendes lánnyal még nem nagyon találkoztam....:( Csak olyannal, aki annak mondja magát....
2011. jan. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

én nem birok együtt maradni az olyan csajokkal.

tul kiszámithatók, szerintem az sokkal jobb hha féltékennyé teszed a pasit

2011. jan. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 Rendesfiú/19 ***** válasza:
Ennyire ne általánosítsunk....
2011. jan. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!