Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy kerüljem el a kínós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kerüljem el a kínós szituációt? (lent)

Figyelt kérdés

Sosem volt barátom, és még nem csókolóztam. Tudom ebben semmi rossz nincs, még ha valaki ezt is gondolja, de elég kínos is tud lenni. Pl. amikor egy társaságba megkérdezik hogy van e pasim, én erre mondom, hogy nincs, és erre ő mióta nincs mire én még sosem volt, NA és itt kezdődik a kínos csend, összenézés, nevetgélés... Vagy a nyilvános kifigurázás. Volt, hogy lelezbiztek emiatt, pedig akkor még csak 14 éves voltam, na jó, ez tényleg rég volt, de kb. már azóta nem merek emberekkel erről beszélni, mert félek a beszologatásoktól. Ebből hogy lehet jól kijönni, vagy hazudjak? Mert azért ez mégsem egy hétköznapi dolog, pedig ez csak azért van, mert nem találtam még meg az igazit.

20/L


2011. jan. 8. 17:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Én 20f vagyok pontosan ugyan így mint Te.

Én hazudok mindig, kitalált barátnőkről, így nem kell szégyenkeznem, nem szól le senki.Nem szép dolog hazudni de más mód nincs erre.

2011. jan. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Pontosan így vagyok vele én is. Mondjuk engem nem érdekel a többiek véleménye, csak egyszer "nevettek ki" emiatt, de azok olyan emberek is voltak.

21/F

2011. jan. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Rendesfiú/19 ***** válasza:

Voltam már ilyen helyzetben:)

Mond azt, hogy már az idejét se tudod ióta nem volt.....

Így hazudni sem fogsz és a kínos helyzetet is elkerülöd:P

2011. jan. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ígyvan, ha olyan értékes és megértő társaságba keveredj hazudj amit jól esik, meggyőzően. Szomorú hogy kinéznek csak azért mert nem vagy ribi. Szerezz pasit akkor, amikor szükségét érzed, addig pedig ha a társaság úgy kívánja, HAZUDJ :)
2011. jan. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az kínosabb ha kitalálsz valami hazugságot, elég gyerekesek akikkel találkozol ha ezért kinevetnek. Szerintem mond az igazat, persze azért reklámozni nem kell, inkább kerüld a témát ha nem kérdeznek rá. Lehet, hogy valakinek pont ez tetszik meg, hogy őszinte vagy és nem félsz attól hogy mások mit gondolnak.
2011. jan. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Rendesfiú/19 ***** válasza:

Miért kell mindig hazudni?

Nem olyan nő a kedves kérdező, aki ilyen lenne, különben már megtette volna.

Lehet úgy is válaszolni, hogy kitérsz a kérdés elől, vagy fél választ adsz neki...


Ha megkérdezik mióta nincs....arra azt is lehet mondani, hogy "régóta, és addig nem lesz, amíg az igazit meg nem találom" ezzel nem is hazudsz, mivel tényleg régóta nincs barátod....;)

2011. jan. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Hazudni azért sem szeretnék, mert ki tudja nem pont abba a társaságba ismerkedek-e meg egy helyes sráccal, és akkor később, hogy mondom neki, hogy bocsi, hazudtam még sosem volt barátom...

Általában az ilyen kényes témák meg akkor jönnek elő, amikor a legkevésbé számítok rá.

2011. jan. 8. 18:21
 8/13 Rendesfiú/19 ***** válasza:
Társaság alatt mit értesz? Hol szoktál ismerkedni?
2011. jan. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Amikor tőlem kérdezgettek ilyeneket régen, egész egyszerűen kijelentettem, hogy magánügy, és egyrészt nem kívánok beszélni róla, másrészt nem érdemes. Plusz ha valamit el akarok mondani, majd elmondom, ha jónak látom, és kész. Nem is faggattak túl sokszor.

22/L

2011. jan. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Rendesfiú/19 ***** válasza:
A "magányügyes" nőket nagyon nem szeretik a fiúk, de végső esetben jó megoldás:)
2011. jan. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!