Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy kerüljem el? Vagy mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kerüljem el? Vagy mit csináljak?

Figyelt kérdés
14 vagyok. Van egy fiú 15. Az egész úgy kezdődött, hogy röplabda meccsre mentünk az ő iskolájukba, mikor kijöttem az öltözőből az ő csapatuk már ott volt a pályán, és feltűnően nézett a haverjával.. de mindenki észrevette. Majd mikor én voltam a feladó és pont ő is, akkor odasúgta nekem, hogy "jössz egy körre?" teljesen lesokkolt, figyelni se tudtam rendesen.. Utána megint visszakerültem és ő is feladónak, átakart nyúlni a háló alatt, de ugye ezt észrevették és lefújták, megkérdeztem tőle, hogy "neked mi bajod van?" erre egy "písz" kettest mutatott a kezével, amin átdugta a nyelvét -.- gondolom tudjátok mire gondolok.. nem is figyeltem rá, gondoltam jó van ez is hülye...de! nagyon féltem. Mikor vége lett a meccsnek és kijöttünk az öltözőből felállt a fiú a padról és én pont háttal voltam neki, és erősen megszorította a kezem és odarántott magához, mondtam neki, hogy jobb ha befejezi, mielőtt szólok valakinek, és kérdezi "hogy akkor mi lesz cica?" belérúgtam, akkor kijött az edző, az meg szépen elintézte :) Másnap jövök haza egyedül a suliból, pont becsengettek és egyedül voltam az udvaron, és a kapunál ott várt az a fiú, és csak ott tudtam kimenni ahol ő ált, rendesen be voltam parázva, azzal nyugtattam magam, hogy majd újra megrúgom és békén hagy. Hát nem, kise nyitottam a suli kaput, szinte kihúzott onnan, én meg megfogtam az ő kezét és szépen lerántottam magamról, és még neki állt feljebb, mondtam neki, ha így folytatja, szólok a rendőröknek, és hogy hagyjon békén. Mondta, addig nem fog békén hagyni amíg le nem fekszek vele, mondom azt várhatod ami sose jön el. Kezet akart emelni rám, mikor a suli rendőrök rászóltak és elfutott.. én már akkor sírógörcsöt kaptam, és rendesen lesokkolódtam. Azóta már nem keres, de még mindig rettegek elmenni bárhova is. Szüleim nem tudják, mert egyből az jön ki, hogy én pasizok. Nem érthetitek, csak ha megismeritek milyenek a szüleim. Én nem járok szórakozni se, se sehova, és ezek után nem is merek :/ de hétfőn megint megyünk meccsre a sulijukba, és mivel ez bajnokság lesz, nem maradhatok le róla, és mivel én vagyok a csapatkapitány főleg nem, de mindig sírva alszok el, és az edző is tudja, meg látta is, de azt mondja felejtsem már el.. hát neki könnyű ezt mondani.. most mit csináljak?? mármint hétfőn a meccsen, hogy kerüljem el? :"(
2011. márc. 23. 18:25
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Húú de hosszú.
2011. márc. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

uhh szegénykee ..\ hát mindenképpen próbáld elfelejteni és ha mégegyszer beprobálkozik magabiztossan beszélj vele hogy fejezzze be most ezzel mit akar elérni ugyse teszed meg neki meg hogy mért téged basztat ezzel :)

legyél magabiztos ne lássa h félsz még ha félszis próbálj arra gondolni h nem is ő áll ott :) meghát csk vannak barátnöid ok is lássák ezt de ne nevessenek vagynemtudom rem ez beválll :) szerencsére velem még nem volt ilyen :) lekopogom :) ughy fel a fejjel :) max ha ezsejo besz szüleidel :) rem segitettem valamit .:)

2011. márc. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi szépen!:)
2011. márc. 24. 14:21
 4/4 anonim ***** válasza:

nagyon sajnállak, velem se történt még ilyen, de eltom képzelni...

sztem is mindig tűnj magabiztosnak, bár sztem nem fog újra próbálkozni, ha meg igen akk szólj a szüleidnek.. sajna tom h milyen az ha szigorúk a szülők, de ők talán tényleg tudnak segíteni... :/:)

2011. márc. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!