Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha szeret, megbocsát? Ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szeret, megbocsát? Ti mit tennétek az ő helyében?

Figyelt kérdés

Itt a történet alapja:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


Éjszaka egy szórakozóhelyen voltunk és beszéltem vele. Úgy, hogy ott voltak a haverok,és az ő barátai is. Mert megérdemeltem volna, hogy megalázzon mindenki előtt. Elmondtam neki mindent, amit szerettem volna. Végigsimította az arcom és megölelt. És elkezdett sírni, majd kifutott és hazament taxival. Nem tudtam utolérni. A telefonját kikapcsolta, emailekre sem válaszol, még a barátai sem érik el. Elmentem hozzá, de kiraktak azzal, hogy nem akar látni senkit. Most mi van? Van esélyem? Szerintetek megbocsát?


2011. jan. 14. 09:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Én a helyében 100%, hogy soha az életben szóba se állnék veled ezek után. Megaláztad csomószor amíg volt barátnőd, most meg, hogy nincs jó lenne ő is...

Szerintem hagyd inkább békén, hadd találjon egy rendes srácot magának.

2011. jan. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Hagyd békén szerencsétlen lányt! Természetes, hogy egy bunkó kőművesnek tart, egy intelligens ember nem így utasítja el a hódolóit.
2011. jan. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Azeriel ***** válasza:
Van-e esélyed ? NINCS (talán) az meglehet hogy valahol szeret... de hagyd békén csodálkozol hogy kiraktak ? XD nem kellene de nem akkarok inkább írni mert kiraknak engem az oldalról meg van rólad a vélemény!!
2011. jan. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
61%

Én a lány apja helyében valószinűleg betörtem volna az orrom, ha megtudom, hogy mennyire megaláztad, aztán még van képed odamenni...


Azért van bőr a képeden!

2011. jan. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
61%
Most, hogy bomba csajként hazajött,kezded tisztábban meglátni az erkölcsi értékeit??
2011. jan. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%

Az előző kérdésedre azt írtam, hogy mondd el neki is, amit ide leírtál.Szerintem most várj pár napot, hogy lenyugodjon. Utána írj neki e-mailt, de ne támadd le benne. Csak finoman, kedvesen. Szerintem elsőnek ne arra hajts, hogy járjatok, hanem arra, hogy megbocsásson neked.


Az előttem válaszolóknak meg annyit mondanék, hogy mindenkinek lehetnek olyan korszakai az életében, amire nem büszke. Itt szerintem az a fontos, hogy belátta a srác, hogy mekkora bunkó paraszt volt. Ilyen szinten kevesek képesek rá. Fontos, hogy megpróbálja az elkövetett hibáit valahogy jóvá tenni. Persze érthető, ha a csaj nem fog megbocsátani, de legalább mások ne kövezzék már meg.

2011. jan. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Fülünyúl ***** válasza:
65%

Figyelj öregem.

Először is hányszor akarod még megkérdezni? Azt hiszed ha újabb kérdést teszel fel, más válaszokat kapsz?

Ott is megírtuk hogy hagyd békén a p.icsába!! Olyan egy paraszt idióta vagy, hogy az nem igaz! Hányszor akarsz még fájdalmat okozni neki? Ennyire önző segg nem lehetsz b@zmeg, hogy mert neked kell a csaj. Ne kelljen, tégy le róla. Amennyit megaláztad és még most sem bírsz elülni a seggeden...

Pattanj le róla és HAGYD BÉKÉN.


Én már agyonlőttelek volna mint egy kutyát, ennyire hülye és értetlen nem lehet valaki...

2011. jan. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Talán van. De én is azt kérdezném, amit 10:05
2011. jan. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Mivel a kérdés az volt, mit tennék a helyében, azt mondom, ha szerelmes lennék valakibe, megbocsátanék. Mindig is az érzelmeim voltak az erősebbek, mint a büszkeségem. Így szúrtam el párszor majdnem az életemet.
2011. jan. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem, nem csak most kezdem meglátni az erkölcsi értékeit, egyáltalán nem azért, mert most gyönyörű. Én legszívesebben már akkor, 4 éve is vele lettem volna. De akkor még fontosnak tartottam a haverok, munkatársak véleményét. Na meg azt hittem, hogy az akkori barátnőm sokkal jobb, mert ő ágybabújt velem. Amit ő kétlem, hogy megtett volna /megtenne (még most sem). De szeretem,nagyon. Nem akarok önző lenni, de ha szeretem és ő is szeret, akkor mért mondjak le róla?? Hogyan engeszteljem ki? Bár szerintem már megbocsátott, csak....... mint mondtam: büszke és hiú. De nekem ő kell, szerelmes vagyok belé.
2011. jan. 14. 16:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!