Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megbocsát?

Figyelt kérdés
Tegnap részegen jöttem haza egy szórakozó helyről és a barátnőm kérdőre vont hogy hol voltam kivel voltam. Féltékenységi rohamba tört ki(egyszer már megcsaltam),hiába mondtam neki hogy nem voltam az exemmel nem hitte el, szó szót követett és úgy pofon vágtam hogy orrvérzése is lett. Hogyan engesztelhetném ki? 23/F
2011. aug. 27. 20:16
1 2
 1/15 anonim válasza:
50%
vagy úgy megdugod h a szeme fel akad pár percig vagy talán bocs kérés. vagy virág. vacsizni. nem tom
2011. aug. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Kombináld két gyomrossal és egy arcbakönyökléssel, majd kaszáld le a fejét lábbal.


Amúgy szerintem a kapcsolatotok úgy szar ahogy van, vessetek neki véget minél hamarabb.

2011. aug. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
nagyon nagy bfasz vagy ha szereted őt komolyodj meg és változz meg nagyon gyorsan! ha nem akkor szakítsatok.
2011. aug. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
De én szeretem őt.
2011. aug. 27. 20:22
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha képes voltál felpofozni..ne haragudj hogy ezt mondom de ha velem tetted volna én tökönrúgtalak volna és soha többé nem láttál volna.
2011. aug. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
Akkor mutasd meg neki mennyire szereted és, hogy megbízhat benned.
2011. aug. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nagy hiba volt, bocsánatot is kértem tőle, de hatástalan. Hogy mutassam meg hogy mennyire szeretem?
2011. aug. 27. 20:32
 8/15 anonim ***** válasza:

mondd el neki, éreztesd, mutasd meg, - azt, hogy szereted!

és lehetőleg sose rúgj be előtte. virág, kedveskedés, bocsánatkérés, könyörgés, sírás...

de ami a legfontosabb: soha többé ne tegyél ilyet egy nővel és vele sem!

mindent meglehet bocsájtani- a kérdés az, hogy érdemes?

meg kell küzdened a bizalmáért.

2011. aug. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Értem és köszönöm. Megteszek minden tőlem telhetőt.
2011. aug. 27. 20:34
 10/15 anonim válasza:
Lepd meg apró ajándékokkal, vidd el valahová. Legyél vele minél többet kettesben és folyamatosan jelezd neki, hogy mennyire fontos számodra.
2011. aug. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!