Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A legjobb barátomat 2 éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb barátomat 2 éve ismerem, és jövőhetén elvileg lefogunk feküdni. Szerintetek milyen hatással lehet a barátságunkra?

Figyelt kérdés

Imádjuk egymást, de nem vagyunk szerelmesek (habár kitudja) inkább lelki társak :)

2 év alatt rengetegszer előjött már a szex téma, és most túl fogunk esni rajta. Nagyon várjuk, de egyben feszengünk is...mert nem tudjuk mi vár ránk utána :(

Mik a hátrányai? Szerintetek ez megerősítheti az eleve is erős barátságunkat?


2011. febr. 24. 13:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
Az már rég nem barátság, ha ilyen megfordul a fejetekben. Férfi és nő között nem létezik barátság, max haverság.
2011. febr. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%
Tönkre fog menni a barátságotok.
2011. febr. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%

1. hány évesek vagytok?

2. nekem is hasonló a sztorim...csak mi nem beszéltük meg elöre...1x csak jött és lefeködtünk...nállunk ugy alakult h pár hónapig még igy elvoltunk h néha szexeltünk...de közbe kialakultak az érzelmek és összejöttünk.

Szerintem olyan h baráti szex nincs...az egyik fél mindig többet érez, szóval vagy összejöttök, vagy megromlik a barátságotok.

Köztes út nincs mert valamelyikötöknek rossz lesz .

G.

2011. febr. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is tönkremegy a kapcsolatotok. Vagy pedig "járni fogtok". Ugyanígy nem marad.


Egyébként ez, hogy jövő héten le fogtok feküdni egymással, elég izé, úgy hangzik, mintha csak a fodrászhoz jelentkeztél volna be.

2011. febr. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

én 19 vagyok ő 22 ...

nagyon erős barátságunk van, már nagyon sok mindenen keresztül mentünk... nemsokára össze is költözünk

és igen nekem erősebb érzelmeim vannak, de ő.. nemtudom :(

vannak jelek hogy ő is, de ... nemtudom :(

azért beszéltük meg előre, mert szeretnénk ha tökéletes lenne... ha már egyszer csináljuk :)

2011. febr. 24. 13:38
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha ad arra utaló jeleket, meg összeköltöztök, szerintem simán lehet belölle akármi és nem csak 1xi alkalom.:) hajráhajrá. :)

G.

2011. febr. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
köszi :) bevallom énis ebbe reménykedek erősen, de nem akarok semmit sem erőltetni, vagy esetleg rámászni.. már csak az a kérdés hogy honnan tudjam meg hogy szerelemes e belém? mert van egy ilyen belső érzésem ami azt sugallja hogy hogy sztem az.
2011. febr. 24. 13:45
 8/12 anonim ***** válasza:

ez már szerintem se barátság több annál

ha csak barátok szeretnétek lenni a sex lehet tökre teheti,mert közelebb kerültök egymáshoz,de nem ugy mint lelkibarát stb. hanem párkapcsolat révén

ilyenkor elöfordulhat ,hogy valamelyikötök nem elégedett a másikkal mert többet szeretne:)és ha a másik nem akarja akkor van nagy baj:S

most már lehet mondani azt tinálatok alakuloban van egy párkapcsolat amit ha elismertek nem lehet baj

de ha csak barátok maradtok akkor nem tudom mi ez...baráti vagy lelki sex ?

szerintem járjatok !!! igy ahogy leirod nagyon fontosak lehettek egymásnak

okosan csináljátok:)de ezt a párodnak is üzenném:)

sok sikert:)

2011. febr. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

köszi :) én rajta vagyok, remélem hogy ez a lépés rádöbbenti hogy tényleg mennyire fontosak vagyunk egymásnak.. csak még ez kimaradt eddig az életünkből

amúgy ismerőseink közül majdnem mindenki azt hiszi h járunk.. vicces még a saját szüleim is :D

de nem tudom fél ha elkezdünk járni, akkor a barátságnak annyi :(

2011. febr. 24. 14:14
 10/12 Bretso ***** válasza:
100%
Szóval lelki társak vagytok, lefekszetek egymással, összeköltöztök, ez jobb helyeken egy kapcsolat, szerintem csak töketlenek vagytok és nem meritek kimondani, vagy valaki félreért valamit, de hogy nem barátság az biztos.
2011. febr. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!