Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A legjobb barátomat 2 éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb barátomat 2 éve ismerem, és jövőhetén elvileg lefogunk feküdni. Szerintetek milyen hatással lehet a barátságunkra?

Figyelt kérdés

Imádjuk egymást, de nem vagyunk szerelmesek (habár kitudja) inkább lelki társak :)

2 év alatt rengetegszer előjött már a szex téma, és most túl fogunk esni rajta. Nagyon várjuk, de egyben feszengünk is...mert nem tudjuk mi vár ránk utána :(

Mik a hátrányai? Szerintetek ez megerősítheti az eleve is erős barátságunkat?


2011. febr. 24. 13:26
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Van nekem is egy legjobb barátnőm, már vagy 10 éve. Mindent vele beszélek meg, kikérjük egymás véleményét. Már többször is éreztük úgy ( nem mindig egy időben ), hogy csak egy hajszál választ el minket a szerelemtől. Sokat gondolkodtam a dolgot, és úgy határoztam nem kockáztatom a barátságot, mert ha kapcsolatba bonyolódtunk volna akkor a végén elveszíteném. 36/F
2011. febr. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Szerintem az embernek ha van egy párja/ szrerleme, akkor az nem csak a szexröl kell h szóljon...hanem olyan közel kell állnotok egymáshoz h mindent megbeszéljetek...szerintem fontos h vkinek a párja a lehjobb barátja is legyen...akire mindenben számíthat.

Szerintem a ti kapcsolatotok nagyon jó lenne...mert nem ugy indult h bele a közepébe...hanem h teljessen megismertétek egymást...és igy alakultak ki az érzelmek... teljesen ismered...ö is téged...szerintem nagyon jó lenne a kapcsolatotok:)

G.

2011. febr. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!