Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem bírom már, miért történik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem bírom már, miért történik mindig ugyanaz?

Figyelt kérdés

Miért ver át mindenki? Létezik az őszinte szerelem, vagy ez csak a nyálas amcsi filmek találmánya? Komolyan nem is a bántás fáj, csak az, hogy újra és újra ugyanaz történik, hitegetnek, belehabarodok és minden megváltozik.

Annyiszor elhatároztam, hogy nem fogok miatta sírni, ő nem tesz tönkre lesz ami lesz, de mindig megvisel és csak én szívok..más is van így? 19L


2011. ápr. 24. 20:56
 1/10 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy ennél vannak sokkal nagyobb problémák, tudom, hogy egyesek sokkal keményebb dolgokat kibírnak nálam, de egyszerűen most(újra) nem tudom mit kezdeni ezzel az érzéssel..
2011. ápr. 24. 20:59
 2/10 anonim ***** válasza:
66%

Neem..fiatalon még ne nagyon akarj komoly kapcsolatot. Élvezd a szabadságot, a lazaságot. És ha úgy adódik menj bele alkalmi kapcsolatokba.



18F

2011. ápr. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindig olyan pasikba zúgsz bele, akiknek ilyenek a szándékaik. Tudat alatt mintha csak ez jönne be neked.
2011. ápr. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Minden ember csalódik. Énis csalodtam (15/f) de mindennek megvan az ára lehet hogy most 2 szer annyit szívsz mint más:) De lehet ha évek múltán te leszel a legboldogabb nő a világon:) És amig annyira tudsz szeretni valakit hogy sírsz utánna addig nem veled van a baj:) fel a fejjel lány! És sok sikert az életben szívből kívánom!
2011. ápr. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A sok rossz után mindig jó jön.A Sors kárpótol minket a szenvedéseinkért.Fel a fejjel!
2011. ápr. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
53%
Ha bennevagy egy amolyan felejtős - szexbe írj egy levelet:)
2011. ápr. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
87%

ööööööö.... Mert ha...

más is van vele így, az csökkenti a fájdalmad?


ááá... ez nem arról szól, hogy van-e igaz szerelem... ez rólad szól.


Bántás? Milyen bántás? Az eddigi nagy szerelmeid hogyan bántottak? Vertek? Lelkileg terrorizáltak, kínoztak? Kiabáltak veled? Szex közbe fojtogattak, análba kényszerítettek?


De ennél sokkal jobb kérdés az, hogy miért hagytad?

Az meg még jobb, hogy miért hajszoltad magad bele újabb kapcsolatokba, amik ugyanezt eredményezték?


Jó, azt mondom, az első ilyennél még nem tudtad, mert tapasztalatlan voltál. Na de már egy csomószor történt.


Észrevehetted volna az első jeleknél, és leléphettél volna mielőtt az a valóságdarabka amit leképeztél, kis agyadba valahogyan értelmeztél (kitudja helyesen-e), és az ebből fakadó felismerés éles szilánkként hasított bele érzékeny lelkedbe.


De.... Miért? MIÉRT??? MIÉRT hagytad, hogy ez többször megtörténjen?


Szereted ha kínoznak? Lélekmazohista vagy?


Csináltál valamit amit megbántál, de nem tudtál jóvátenni, és most így akarod a lelkiismereted egyensúlyba billenteni? ÖNKÍNZÁSSAL?


MIÉÉÉRT? ÁÁÁÁÁá.


Az a helyzet...

hogy..

ez...

csakis..

RAJTAD MÚLIK.


Ha boldog akarsz lenni, akkor előbb el kell határoznod, hogy AZ LESZEL.


Mert most azon kattog az agyacskád, mikor belemész egy kapcsolatban, hogy...

"á ez elején jó, de úgyis én szívom meg a végén"...


PERSZE HOGY TE! Egészen addig így lesz amíg ezt a férget ki nem IRTOD az elmédből! Dobd a szemétbe, égesd el, hadd vigye el a SZÉL!

2011. ápr. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Húú..velem is pontosan, de pontosan ez a helyzet..:( Én is utálom..Elegem is lett a pasikból egy időre..:( 18/L
2011. ápr. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mert mindig csak a jóképű srácokba szeretsz bele, ők pedig megtehetik, h átvernek, mert találnak helyetted mást. Mondanám h írj privit, mert én nem vernélek át, de nem kellenék neked, mert nem nézek ki jól.
2011. ápr. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hát egyik barátom se volt hű de milyen Adonisz, normál, átlag srácok voltak. Ja és volt jó és rossz fiú típusú is, mindkettő átejtett, hát ennyit arról, hogy rossz embereket választok, de lehet ha mégis minden az én hibám.
2011. ápr. 25. 09:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!