Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kettőjük közül ki a szeretőm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kettőjük közül ki a szeretőm?

Figyelt kérdés

Két férfival vagyok jelenleg együtt. Mindkettővel 1 éve járok, egy nap különbséggel jöttünk össze. Egy 8 éves párkapcsolaton voltam túl ahol a vőlegényem megcsalt, mint utólag kiderült többször is. Ezek után nem akartam semmi komolyat csak szexet és igen akár több férfivel is. Tudom, hogy elég rib@nc dolog, de nem érdekelt semmi és élvezni akartam az életem. De mindkettő komolyan gondolja velem noha én szóltam, hogy ez csak testi kapcsolat. Engem is gyengébb érzelmek fűznek már hozzájuk, de választani eddig még nem tudtam.

Egymásról nem tudnak, ugyanannyit találkozok mindegyikkel most akkor vajon melyik a szerető közülük?


2011. máj. 26. 15:27
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
95%
Ha mindkettővel elvagy, valószínű, hogy egyikbe sem vagy szerelmes, mert akkor nem lenne kedved a másikhoz. Mindkettő a szeretőd, de egyik sem a szerelmed.
2011. máj. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
32%
Maradjatok így ahogy vagytok, lehet, hogy később megbántanád ha most választanál,amíg te jól érzed magad így velük addig nincs baj
2011. máj. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
95%
Egyszerű. Mindkettő a szeretőd, valódi párod meg jelenleg nincs.
2011. máj. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Igen,ha szerelmes lennél,akkor csak egy kéne.Ha mélyen belegondolsz,szerintem nem ugyan azt érzed mind kettő íránt.Egy év hosszú ídő,ha tudomást szereznek egymásról,biztos szakítanak veled.Ha csak testi kapcsolatról van szó,mért nem mondtad el egyiknek sem a másikat?
2011. máj. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
88%
Hogy bírsz ennyi szexet? Már gondolkodtam rajta sokszor, hogy amikor valaki szeretőt tart, hogy bír mindenkit kielégíteni.
2011. máj. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
95%

Felnőtt vagy elvileg, mégis olyan ostoba vagy. Mindkettőt úgy állítod be, hogy nincs különbség a kettő között. Ezekután mit vársz, majd néhány kockafej mondja meg ki az?

Amúgy meg szerintem egyik se, mert a te igényeid kimerülnek a farokrázásban.

2011. máj. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
89%

Nem rib@nc dolog, csak épp pont olyan lettél, mint az ex párod, aki megcsalt! Hogy ki a szeretőd? Mi döntsük el neked, talán úgy könnyebb eldobni valamelyiket? Hát most élvezd m az életet, hátha valami kibeb@szott jóról lecsúszol, ha nem kettő férfivel kefélsz egyszerre!

Sok sikert a további életedhez!

2011. máj. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Hozz össze egy közös találkát, ott kiderül 3 percen belül melyik a szereted és melyik a pasid.


Még az is lehet mázlid lesz és mindkettő - egyszerre - szerető:P

2011. máj. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Csak nyeld a spermát kétfelôl, oszt jóvan, ne gondolkodj...
2011. máj. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
89%

És még azt mondják, hogy a férfiak hazugok csalók és hűtlenek.

Nesze neked egy példa.

Ahogy az egyik hozzászóló írja nyeld csak mindkét oldalról:)))))

2011. máj. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!