Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok mondtátok hogy van aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mondtátok hogy van aki szereti a macis alkatot. És nektek az nem rossz mondjuk a strandon hogy más csajok ilyen kigyúrt palikkal vannak és nektek meg ilyen macis barátotok van?

Figyelt kérdés
Csak mer így hogy ruha így nem látni annyira , de ha leveszi a pólóját a strandon akkor engem zavar:/. ágyba se zavar mert akkor csak én látom.
2011. jún. 21. 15:00
1 2
 1/14 bix ***** válasza:
100%
az a helyzet hogy nem sok a kigyúrt pasi:D strandon se sokat látok, pedig amióta edzek azért figyelem a konkurenciát...:D éééés nem sok van...
2011. jún. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha szereted, és neked tetszik, akkor teljesen mindegy hogy ki mit gondol. Persze szerintem mindenki gondol arra h "júúj neki milyen izmos barátja van és de jó lenne ha.." de ezt nem kell tudni csak neked.
2011. jún. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem,nem rossz.

Azért vagyok vele,mert őt szeretm,őt tetszik.

Ha a kigyurt pasik tetszenének,akkor olyat keresnék magamnak.


De ezek szerint te nem szereted a párodat ha a strandon a kigyurt pasikra csorgatod a nyálad...

2011. jún. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát te választottál macis pasit, és ha ez a kérdés egyáltalán felmerült benned, akkor nem szeretheted igazán.

Én soha nem tudnék macis pasival lenni a párom kigyurt és imádunk strandra járni és olyan jó érzés, hogy büszke lehetek rá.

Ha ez neked ciki szerintem gondolkodj el, hogy kell-e ez neked!

2011. jún. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Szégyelled őt? Ez elég nagy baj...
2011. jún. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
87%
Nekem is macis párom van és imádom hogy nagyobb mint én, hogy átér akár 3x is, és stranon sem zavar, ha leveszi a pólóját mert ő csak az enyém, nekem ő kell, egy kigyúrt pasit se nézek meg, mert nem érdekel. Őt szeretem, nekem ő a legtökéletesebb.
2011. jún. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
utolsóval teljesen egyetértek!:)
2011. jún. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 beetlejuice ***** válasza:
Valószínűleg, te nem tudod őt így igazán elfogadni, ha így lenne, akkor nem zavarna az ilyesmi. De amúgy mindenki más alkat, nagyon sokféle embert látni a strandon, nem hiszem, hogy emiatt rosszul kéne érezned magadat, senki se tökéletes.
2011. jún. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
52%
A macis alkat régen a nemesség, feljebb valóság és a vagyon jelképe volt....
2011. jún. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

az én barátom is macisabb, meg jó szőrös. de tudod 1: én sem vagyok tökéletes, mégis megfogja a kezem az utcán/strandon, 2: totál letojom, hogy mit gondolnak mások, a lényeg, hogy én boldog vagyok vele, 3: igen, megnézek más hapikat, de nem úgy, hogy hűha, bár vele villoghatnék, mert nekem pont elég villogás, ha látják ahogy megsimogat, megpuszil, megcsókol, hogy mennyi szerelem van benne, amit nem lehet egy kockás hassal össze sem hasonlítani:)


szóval nem, nem rossz:)

23N

2011. jún. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!