Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok mondtátok hogy van aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mondtátok hogy van aki szereti a macis alkatot. És nektek az nem rossz mondjuk a strandon hogy más csajok ilyen kigyúrt palikkal vannak és nektek meg ilyen macis barátotok van?

Figyelt kérdés
Csak mer így hogy ruha így nem látni annyira , de ha leveszi a pólóját a strandon akkor engem zavar:/. ágyba se zavar mert akkor csak én látom.
2011. jún. 21. 15:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Én vagyok az akinek kigyurt pasija van és az utolsó kommenttől teljesen elszorult a szívem.

Nekem van egy tökéletes testű pasim akivel "villoghatok" a strandon. És nem kapom meg azt amit az utolsó leírt.

El se tudod képzelni mennyire magányos tud lenni az ember egy tökéletes testű pasivel aki inkább saját magát "puszilgatja", mint engem.


Szerintem értékelned kellene a mackós pasidat, elvégre a párod.

De szerintem ez a pasi nem érdemel meg téged, ha neked egyáltalán ilyen eszedbe jutott.

Hogy lenne már ciki az a férfi aki a szerelmed???

2011. jún. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Miért zavarna? Nem tetszenek a kigyúrt pasik sem ruhában, sem ruha nélkül. Én büszke vagyok a páromra.
2011. jún. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
én végülis egyetértek a kérdezővel valamilyen szinten(mackos pasi vagyok:D) és megvédenélek az oltogatokkal szemben. az h szerelmes bele az nem azt jelenti h szerinte ő a legszebb a világon. van barátnőm akit szeretek tiszta szovemből vele képzelem el a jövömet mégse hiszem azt h szebb lenne egy fiatal angelo jolinál. nem szebb. de ez nem azt jelenti h nem ő kell nekem. mert én ugy egybe mindenestül szeretem nem kell h csodfaszp legyen ugyanugy nem mondom h okosabb mint egy tudos mert nem ez számit. pedig kb ugyanaz lenne. amugymeg amig jolérzitek amgatokat ne foglalkozzatok azzal h mások mit gondolnak a pasidrol. akik nem ismerik azok kit érdekelnek?akik meg ismerik tudják h milyen és ugy a barátai ahogy kinéz
2011. jún. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

"az h szerelmes bele az nem azt jelenti h szerinte ő a legszebb a világon"


ez talán igaz.

viszont az, hogy szereted azt jelenti, hogy nem szégyelled, elfogadod, és nem azzal foglalkozol, hogy mit mond a szomszéd gyerek:) vagy hát nekem ezt is jelenti:)


egyéb iránt, ha annyira zavar a barátod testalkata, akkor ne menj vele strandra... majd meséld el, hogy hogy sikerült ezt összeveszés nélkül megbeszélni:)) bocsi, csak engem totál kiborítana, ha a barátom ilyeneken filozofálgatna, gondolom a te barátodnak sem esne jól, ha megtudná:S

2011. jún. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!